alexa Grand Seiko 2024 Yenilikler | W&W 2024 Yenilikler
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Grand Seiko Sport Spring Drive GMT SBGE307 “Tokyo Lion”

Görkemli Bir Spring Drive GMT

Grand Seiko, Sport Koleksiyonuna eklenen Spring Drive GMT mekanizmaya sahip yeni SBGE307 Tokyo Lion'u tanıttı. Markanın ikonik aslan sembolünden ilham alan bu saat, hassasiyeti, zarafeti ve sağlamlığı büyüleyici bir tasarımda birleştiriyor.

grand-seiko-sport-spring-drive-gmt-sbge307-tokyo-lion-1.jpg

SBGA403 gibi önceki modellerin başarısının ardından SBGE307, güçlü köşeli kasası ve aslan yelesini andıran farklı kadran dokusuyla "Tokyo Lion" serisinin mirasını sürdürüyor. Bu model, Grand Seiko'nun 2017 yılında Seiko'dan bağımsızlığını kazanmasından bu yana kalite ve yeniliğe olan bağlılığının bir göstergesi olarak koleksiyonda yerini alıyor.

grand-seiko-sport-spring-drive-gmt-sbge307-tokyo-lion-2.jpg

SBGE307, Grand Seiko'nun son derece hassas hibrit Spring Drive mekanizmasıyla desteklenen Spor Koleksiyonundaki ilk GMT modeli olma özelliğini taşıyor. Sertleştirilmiş titanyumdan üretilen agresif ve köşeli kasası, 44,5 mm çapında ve 14,3 mm kalınlığında olup, bilekte dayanıklılık ve rahatlık sunuyor.

grand-seiko-sport-spring-drive-gmt-sbge307-tokyo-lion-3.jpg

Zaratsu cila tekniği dinamik tasarımı geliştirirken, Lumibrite rakamlı sabit siyah 24 saatlik bezel işlevsellik ve stil katıyor. Fildişi beyazı kadran, aslan yelesini andıran organik fırçalanmış çizgiler sunuyor ve Lumibrite dolgulu saat markörleri ile her türlü aydınlatma koşulunda okunabilirliği garanti ediyor.

grand-seiko-sport-spring-drive-gmt-sbge307-tokyo-lion-4.jpg

Grand Seiko'nun benzersiz Spring Drive kalibresiyle desteklenen SBGE307, kusursuz dakiklik ve sessiz, akıcı saniye ibresi sunuyor. 3 günlük güçlü güç rezervine sahip yeni model, günlük kullanım ve seyahatin zorluklarına dayanacak şekilde üretiliyor.

grand-seiko-sport-spring-drive-gmt-sbge307-tokyo-lion-5.jpg

Önceki modellerin aksine, SBGE307 Tokyo Lion sınırlı sayıda üretilmiyor ve meraklılara Grand Seiko felsefesinin bir parçasına sahip olma fırsatı sunuyor. Yeni modelin 1 Ağustos 2024'ten itibaren Grand Seiko Mastershop'larında, Salonlarında ve Butiklerinde satışa sunulması planlanıyor.

Benzer Haberler