alexa Greubel Forsey | SIHH 2016 Yenilikleri | HOROBOX
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Greubel Forsey SIHH 2016 Yenilikleri

Tourbillon denilince akla gelen en üst düzey saatleri üreten Greubel Forsey SIHH 2016 yenilikleriyle markanın hayranlarının büyük beğenisini topladı. Bütün modeller, her zaman olduğu gibi horolojinin zirvesinde…

Double Balancier à Différentiel Constant

Greubel-Forsey-Double-Balancier-a-Differentiel-Constant.png

Çift tourbillon balans sistemiyle işlevselliğin çok ötesinde bir görselliğe sahip bu Greubel Forsey modeli şimdilik sadece beyaz altın kasa ile 33 adet üretilerek satışa sunulacak. İlerleyen zamanlarda farklı kasa alternatiflerinin koleksiyona eklenmesi bekleniyor. Double Balancier a Differential Constant, kronometrik hassasiyet terimini bambaşka bir boyuta taşıyan sıradışı özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Signature 1

Greubel-Forsey-Signature-1.png

Aşırı uçlarda gezinen karmaşık bir mekanizma ile sadelik temasına sadık kalınarak üretilen bir saat nasıl görünmelinin cevabı; Signature 1. 33 adetle sınırlı sayıda üretilecek modelin kasaı platin ve 18 ayar altından imal edilmiş. Taleo edilmesi halinde paslanmaz çelik kasalı versiyonun da koleksiyona eklenmesi söz konusu. Greubel Forsey’in ikonik geniş çaplı balans yayı, kronometrik hassasiyet ve benzersiz görsellik için saat severlere hizmet etmeye hazır.

Tourbillon 24 Secondes Vision

Greubel-Forsey-Tourbillon-24-Secondes-Vision.png

Geçen senenin Grand Prix d’Horlogerie de Genève ödüllerinin “Aiguille d’Or” kategorisi birincisi 24 Secondes Vision modelinin 18 ayar pembe altın versiyonu da SIHH 2016 yenilikleri kapsamında. 30 derece eğimle yerleştirilmiş tourbillon balans yayı hem kadran tarafından hem de arka kapaktaki ayrılmış bölmeden izlenebiliyor. Bu bölmenin kullanıcısına herhangi bir konforsuzluk yaratmadığı bilgisini de eklemekte fayda var.

Greubel-Forsey-Tourbillon-kapak.png
Benzer Haberler