alexa Dubai Watch Week 2023 | H. Moser & Cie. | HM11 Architect
Horobox

Dk. Okuma Süresi

H. Moser & Cie. Streamliner Small Seconds Micro Rotor

Entegre bilezikli lüks saat kategorisinin en beğenilen modellerinden H. Moser & Cie Streamline ailesine yeni, küçük saniyeli ve mikro rotorlu model eklendi.

moser-cie-streamliner-small-seconds-micro-rotor-1.jpg moser-cie-streamliner-small-seconds-micro-rotor-2.jpg

Yeni model, kronograf, tourbillon, merkezi saniye ve sonsuz takvimli Streamliner versiyonlarından sonra seriye eklenen beşinci saat olma unvanını taşıyor. Paslanmaz çelikten üretilen saatin kasa ölçüleri 39mm x 10,9mm. Safir kristal cam ve arka kapağa sahip saatin su geçirmezlik değeri, vidalı tepenin de yardımıyla, 120 metre olarak belirtilmiş. 

moser-cie-streamliner-small-seconds-micro-rotor-3.jpg moser-cie-streamliner-small-seconds-micro-rotor-4.jpg

moser-cie-streamliner-small-seconds-micro-rotor-5.jpg

Kadran, özel bir teknikle dövülerek benzersiz bir dokuya kavuşmuş. Çok tonlu ve merkezden dışarı doğru gidildiğinde koyulaşan mavi ile boyanmış yüzey, mine üretim tekniğiyle renklendirilerek saat severlerin beğenisine sunuluyor.

moser-cie-streamliner-small-seconds-micro-rotor-6.jpg moser-cie-streamliner-small-seconds-micro-rotor-7.jpg

moser-cie-streamliner-small-seconds-micro-rotor-8.jpg moser-cie-streamliner-small-seconds-micro-rotor-9.jpg

In-house üretilen yeni otomatik kalibre, saatin inceliğine de katkı sağlamak için mikro rotorlu kurma sistemine sahip. 30mm x 4,5mm ölçülerindeki kalibre HMC 500, 26 taşlı, saatte 21600 titreşimde çalışıyor ve 3 günlük güç rezervine sahip. 

moser-cie-streamliner-small-seconds-micro-rotor-10.jpg

Çift taraflı katlanır toka ile bileğe sabitlenen, paslanmaz çelikten üretilen bileziğe sahip saatin liste fiyatı 29.900 CHF olarak açıklandı. 

Benzer Haberler