alexa Hamilton | Khaki Navy Pioneer Lady | Railroad | Open Heart Lady | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hamilton İçin Her Gün Kadınlara Özel Bir Gün

hamilton-logo.jpg

Swatch Group’un başarılı markalarından Hamilton, 2016 senesine damgasını vurmaya aday yeni kadın saatlerini içeren koleksiyonu ile boy gösterdi.

Jazzmaster bahçesinde açan büyülü bir çiçek...

H32115891-Jazzmaster-Open-Heart-Lady-PR-3210-tl.jpg

Narin görünümlü 34 mm’lik Jazzmaster Open Heart Lady kalbinizin daha hızlı çarpmasına neden olacak. Adına yakışır şekilde her iki taraftan muhteşem bir görüntü sunan Jazzmaster Open Heart Lady, hem kadran hem de mekanizma açısından eşsiz bir mimariye sahip. Kadran üzerindeki sedefin olağanüstü işçiliğiyle yükselen kabartma lotus çiçeği, suda yüzen üç boyutlu taze bir çiçek etkisi yaratarak, tüm ilgiyi kendinde topluyor. Kalbinde ise 5 bar’a kadar su geçirmezliğe sahip. Hamilton’ın H-10 ile donatılmış yeni otomatik kalibresi ona 80 saatlik bir güç rezervi sağlıyor.

H32115891-Jazzmaster-Open-Heart-Lady-3210-TL.jpg

Sadece kadınların olduğu bir Tren yolculuğu...

Kuzey Amerika’daki tren yolu çalışanları ve yolcuları 1900’Lü yıllardan beri doğru ve güvenilir cep saatleri sağlama konusunda Hamilton’a güveniyorlardı. Hamilton RailRoad serisi,1930’ların klasik tarzını alarak, onu günümüze uyarladı. Kadın saati alanında her zaman lokomotif görevi görmüş olan bir markanın bu modern yorumuna, alışılmadık bir dizgide  merkez halkaya yerleştirilen parlak pırlantaların ışıkları yol gösteriyor.

H40311821-Hamilton-Lady-RailRoad-1710-TL.jpg

Açık denizler için kadınsı bir dokunuş...

H78205553-Khaki-Navy-Pioneer-PR-3100-tl.jpg

Hamilton Amerikan Deniz Kuvvetleri ile yakın işbirliği çerçevesinde, 2. Dünya Savaşı sırasında navigasyon donanımları geliştirmiştir. Hamilton, ordu geçmişine kadınsı bir dokunuş ekleyerek, Khaki Navy serisini özellikle kadınlar için tasarlanmış olan daha küçük bir 36 mm’lik Khaki Navy Pioneer Lady ile zenginleştiriyor. Tamamen feminen bir tarzda yorumlanmış olan Khaki Navy Pioneer Lady’nin retro cazibesine sahip bu kol saati, seçkin Hamilton klasikleri arasındaki kalıcı yerini alacak gibi görünüyor.

H78205553-Khaki-Navy-Pioneer-3100-TL.jpg

Benzer Haberler