alexa H76525151 | Hamilton | Khaki | Aviation | Air Race
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hamilton Khaki Aviation Air Race

hamilton-logo.jpg

Hamilton ve Red Bull Air Race yeni bir iş birliğine imza attılar. Red Bull Air Race resmi zaman tutucusu olan Hamilton, bu iş birliğinin sonucunda ürettiği Khaki Aviation Air Race modelini saat severlerin beğenisine sundu. 

Hamilton-Khaki-Air-Race-Red-Bull-H76525151-1.jpg

Yeni model Hamilton’nın başarılı ürün grubu Khaki içerisinde yer alıyor. 42mm kasa çapına sahip modelin ön ve arka yüzünde safir kristal camlar bulunuyor. Hamilton Khaki Aviation Air Race modeli, 50 metre su geçirmezlik değeri sunuyor. 

Hamilton-Khaki-Air-Race-Red-Bull-H76525151-2.jpg

Modelin fırçalanmış gri alüminyum zeminli kadranı, sandviç tarzında tasarlanmış. Büyük mavi indeksleri ve kırmızı saniye kolu ile Red Bull renklerine de gönderme yapan kadranın saat 3 konumunda tarih penceresi yer alıyor.

Hamilton-Khaki-Air-Race-Red-Bull-H76525151-3.jpg

Saatin kalbinde Hamilton otomatik Caliber Ref. H-10 yer alıyor. 25 taşlı mekanizma, saatte 21,600 vuruş ile çalışıyor. Tam kurulumun ardından 80 saatlik güç rezerv süresi sunan mekanizma, safir kristal cam bölmeli arka kapak sayesinde seyredilebiliyor. 

Paslanmaz çelik bilezik ve kahverengi deri olmak üzere iki farklı kordon opsiyonu sunan Hamilton Khaki Aviation Air Race, 845,00 USD etiket fiyatı ile vitrinlerdeki yerini almaya hazırlanıyor.

Benzer Haberler