alexa Hamilton | H70405730 | Khaki Field | Murph | 38mm
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hamilton Khaki Field Murph 38mm H70405730

Saat dünyasının Amerikan menşeli nadir isimlerinden Hamilton, gişe rekortmeni Interstellar’da seyirciyle buluşan kısa zamanda kült haline gelen “Murph” modelini, 38mm boyutunda yeniden yorumluyor.

hamilton-khaki-field-murph-38mm-1.jpg

Dünyanın farklı noktalarında bulunan saat severlerden gelen talepleri merkezine alan marka, sevilen modelin 38mm çapında tasarlanmış yeni bir versiyonunu saat tutkunlarıyla buluşturuyor. Yakın zamanda sosyal medya platformlarında başlattığı #somethingsmalliscoming teaser kampanyası ile merakları üzerine toplayan Hamilton, hayranlarından gelen talepler doğrultusunda hayat bulan yeni Murph ile boy gösteriyor. 

hamilton-khaki-field-murph-38mm-2.jpg hamilton-khaki-field-murph-38mm-3.jpg

Hamilton International’ın başarılı CEO'su Vivian Stauffer ise, bu anlamlı tanıtımı ve arkasında yatan felsefeyi şu sözlerle anlatıyor "Hamilton hayranlarından oluşan topluluk, ortaya çıkarttığımız işler konusunda son derece tutkulu ve bilgili. Hayranlarımızla bağlantı kurmak, ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerini aşmak için sohbetlere aktif olarak katılmanın öneminin farkındayız. 38 mm'lik yeni 'Murph', bu felsefemizin bir örneğidir.”

hamilton-khaki-field-murph-38mm-4.jpg hamilton-khaki-field-murph-38mm-5.jpg

Kompakt hatta görece küçük modellerin hak ettikleri ilgiyi yeniden kazanmaya başladıkları günümüzde, Hamilton’ın izinden giden markaların çoğalmasını diliyor ve merakla beklenen yeni modele geçiyoruz.

hamilton-khaki-field-murph-38mm-6.jpg 

Yeni model 38mm çapında ve 11.10mm kalınlığında tasarlanmış, paslanmaz çelik bir kasa ile geliyor. 44.7mm kasa boynuz açıklığı ile hemen her bilekte konforlu bir deneyim vadeden kasanın ön yüzünde yansıma önleyici kaplamaya sahip safir kristal cam yer alıyor. Hamilton logolu iri kurma kolunun tamamladığı zarif kasa, 100 metre su geçirmezlik değeri sunuyor. 

hamilton-khaki-field-murph-38mm-7.jpg

Önceli versiyon ile aynı tasarım dilini kullanan kadran, siyah zemin üzerine nikel kaplamalı katedral tarzı kollara ve aynı malzemeden üretilmiş, büyük rakam indekslere ev sahipliği yapıyor. Hafif ekru tonda Super-LumiNova® fosfor malzemesi uygulanmış bileşenler, zamanın hemen her ortamda net okunmasını sağlıyor. 

hamilton-khaki-field-murph-38mm-8.jpg

Yeni modelin kalbinde, 80 saatlik güç rezerv süresi ile giriş seviye mekanik kalibre kavramını yeniden tanımlayan otomatik Caliber H-10 mekanizma yer alıyor.

hamilton-khaki-field-murph-38mm-10.jpg

Şık model, kontrast dikişlerle süslenmiş siyah deri kayış ile geliyor. Zarif model bileğe Hamilton imzalı çelik toka ile sabitleniyor. 

hamilton-khaki-field-murph-38mm-9.jpg

Hamilton Khaki Field Murph 38mm için belirlenen liste fiyatı ise CHF 870.

Benzer Haberler