alexa Hamilton | Khaki Field | Titanium | Yeni Modeller | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hamilton Khaki Field Titanium – Yeni Modeller

Hamilton, beğenilen model ailesi Hamilton Khaki Field Titanium serisine iki yeni model ekledi. Siyah PVD kaplama opsiyonu da sunan yeni koleksiyona titanyum bilezikler eşlik ediyor. 

hamilton-khaki-field-titanium-1.jpg

Saat dünyasının hala faaliyetlerine devam eden nadir Amerikan menşeli markaları arasında yer alan Hamilton, klasik çizgileri ve imza detaylarının yanı sıra mükemmel fiyat/performans oranı ile de göz dolduran modelleri ile saat tutkunlarının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Giriş seviye İsviçre mekanik saatleri segmentinin de ilk akla gelen isimlerinden olan marka, bugün hem modern hem de Vintage Americana akımına uygun modelleri ile saat dünyasının özgün isimleri arasındaki yerini de koruyor.

hamilton-khaki-field-titanium-2.jpg

Hamilton’ın best seller ürün grupları arasında yer alan Khaki Field ise, markanın askeri birliklere saat tedarik ettiği yıllara uzanan, klasik Field Watch temasına uygun modelleri ile öne çıkıyor. Elden kurmalı ve otomatik modelleri ile kendi segmentinin en başarılı alternatifleri arasında yer alan retro temalı koleksiyon, farklı ebatlarda tasarlanmış ve aralarında titanyum ve bronz gibi seçeneklerinden yer aldığı geniş bir ürün grubuna da ev sahipliği yapıyor.

hamilton-khaki-field-titanium-3.jpg hamilton-khaki-field-titanium-4.jpg

Koleksiyona yeni eklenen modeller, titanyum kasa ve bilezikleri ile öne çıkıyor. 38mm x 11.68mm ve 42mm x 11.45mm seçenekleri bulunan kasalar, satine titanyum ve titanyum üzerine siyah PVD kaplama alternatifleri ile geliyor. Ön ve arka yüzünde safir kristal camların görev yaptığı kasalar, 100 metreye kadar su geçirmezlik de sunuyor.

hamilton-khaki-field-titanium-5.jpg

Yeni modellere siyah ve mavi kadranlar eşlik ediyor. Merkez kısımda farklı bir yüzey deseni bulunan sektör kadranlar üzerinde zaman, çift (12h ve 24h) zaman skalası ve kılıç tarzı kollar ile okunuyor. 

hamilton-khaki-field-titanium-6.jpg

Tüm modeller Caliber H-10 mekanizma ile hayat buluyor. ETA 2824 temel alınarak geliştirilen Powermatic 80 türevi otomatik mekanizma, tam kurulumda sunduğu 80 saatlik güç rezervi ile öne çıkıyor.

hamilton-khaki-field-titanium-7.jpg

Kasa malzemesine uygun tasarlanmış üç parçalı titanyum bilezik ve Hamilton imzalı katlanır klips ile gelen modellere dair referans ve diğer bilgiler ise şöyle;

hamilton-khaki-field-titanium-1.jpg

H70205140 - 38 mm, mavi kadranlı titanyum - 1.195 EUR

hamilton-khaki-field-titanium-9.jpg

H70215130 - 38 mm, siyah kadranlı siyah PVD titanyum - 1.295 EUR

hamilton-khaki-field-titanium-10.jpg

H70545140 - 42 mm, mavi kadranlı titanyum - 1.245 EUR

hamilton-khaki-field-titanium-11.jpg

H70665130 - 42 mm, siyah kadranlı siyah PVD titanyum - 1.345 EUR

Benzer Haberler