alexa Hamilton | Khaki | Navy | Scuba | 40mm | Renkli Kadranlar
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hamilton Khaki Navy Scuba 40mm Renkli Kadranlar

Hamilton, yazı canlı güncellemelerle kutluyor ve su altı saat serisine yeni bir enerji katıyor. Khaki Navy Scuba 40mm, klasik modeline eğlenceli bir dokunuş katan cesur turuncu, sarı ve pembe tonlarında sunuluyor.

hamilton-khaki-navy-scuba-40-mm-bright-dials-1.jpg

hamilton-khaki-navy-scuba-40-mm-bright-dials-2.jpg hamilton-khaki-navy-scuba-40-mm-bright-dials-3.jpg

Bu saat, tam anlamıyla bir dalış saati olmasa da, çoğu su altı aktivitesi için yeterli olan 100 metre su geçirmezlik sunuyor. Daha dayanıklı Navy Scuba 43mm'nin hafif ve daha kullanışlı bir alternatifi olan bu model, 300 metre su geçirmezliğe sahip olan büyük versiyonuna kıyasla daha ince yapıda. 12.95mm çelik kasa, siyah alüminyum mineli tek yöne dönebilen bir bezel, vidalı bir kurma kolu ve safir kristal cam ile geliyor.

hamilton-khaki-navy-scuba-40-mm-bright-dials-4.jpg hamilton-khaki-navy-scuba-40-mm-bright-dials-5.jpg

Bu yılın dikkat çeken özelliği ise canlı renklerin eklenmesi. Grenli siyah kadran, canlı sarı, turuncu veya pembe olarak mevcut olan bir dakika skalası ile vurgulanıyor. Saniye ibresinin ucu da bu renklerle uyumlu geliyor. Bu cesur eklemelere rağmen saat, Super-LumiNova dolgulu ibreler ve Hamilton'ın askeri mirasını yansıtan 13-24 ölçeği ile klasik Khaki Navy Scuba görünümünü koruyor. Ancak, 4:30 konumundaki tarih penceresi herkesin favorisi olmayabilir.

hamilton-khaki-navy-scuba-40-mm-bright-dials-6.jpg hamilton-khaki-navy-scuba-40-mm-bright-dials-7.jpg

Hamilton, bu renkli kadranları, çelik pim tokalı ve renk uyumlu kauçuk kayışlarla tamamlıyor. İç kısmında ise Hamilton'ın Powermatic 80 versiyonu olan H-10 kalibresi bulunuyor. 2824 mimarisinin bir evrimi olan bu mekanizma, biraz daha düşük 3Hz frekansında çalışıyor ancak 80 saatlik güç rezervi ve amanyetik Nivachron balans yayı ile bunu telafi ediyor.

hamilton-khaki-navy-scuba-40-mm-bright-dials-8.jpg hamilton-khaki-navy-scuba-40-mm-bright-dials-9.jpg

Daha fazla bilgi için [Hamilton Watch](https://www.hamiltonwatch.com) sitesini ziyaret edebilirsiniz.

hamilton-khaki-navy-scuba-40-mm-bright-dials-10.jpg

Benzer Haberler