alexa H82335031 | Scuba Auto | Gear Patrol | Khaki Navy | Hamilton | İnceleme | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hamilton Khaki Navy Scuba Auto Gear Patrol Special Edition (Ref. H82335031)

hamilton-logo-2.png

Hamilton, başarılı model ailesi Khaki Navy serisini temel alarak tasarladığı yeni özel üretim modelini tanıttı. Macera tutkunlarının değişmez adresi Gear Patrol ile birlikte hayata geçirilen yeni model, sadece Gear Patrol on-line mağazası üzerinden satışa sunuluyor. 

h82335031-hamilton-khaki-navy-scuba-auto-gear-patrol-special-edition-1-.jpg

Fiyat / performans kriteri özelinde sunduğu rakipsiz modellerden oluşan güçlü ürün grubu ile giriş seviye markalar arasında en çok tercih edilen isimler arasında yer alan Hamilton, yine kendi alanının lider isimlerinden Gear Patrol ile işbirliği içerisinde üretilen yeni Special Edition modelini duyurdu. Macera tutkunlarının değişmeyen adreslerinden Gear Patrol için özel olarak tasarlanıp üretilen model, ünlü mecranın hedef kitlesini oluşturan kullanıcıların dikkatini çekecek pek çok detaya da ev sahipliği yapıyor.

h82335031-hamilton-khaki-navy-scuba-auto-gear-patrol-special-edition-2-.jpg

Yeni model için İsviçreli markanın Khaki Navy alt ürün grubu tercih edilmiş. Maceraperestlerin ihtiyaç duyduğu sağlamlık, su geçirmezlik, kullanım konforu ve görsel bütünlüğü aynı çatı altında toplayan model, koyu tonlarda tasarlanmış renk paleti ile ciddi ve sportif bir duruş sergiliyor.

h82335031-hamilton-khaki-navy-scuba-auto-gear-patrol-special-edition-6-.jpg

Hamilton Khaki Navy Scuba Auto Gear Patrol Special Edition (Ref. H82335031), 40mm çapında tasarlanmış paslanmaz çelik bir kasa içerisinde geliyor. Mat yüzey formu, kilitli ayar kolu ve iri tırtıklı tek yöne dönebilen dalgıç tipi bezeli ile dayanıklı bir görüntü sunan kasanın ön yüzünde çizilmelere dayanıklı safir kristal cam yer alıyor. 100 metre / 10 bar su geçirmezlik değeri ile pek çok su aktivitesinde başarıyla kullanıcısına eşlik edebilecek modelin arka kısmında ise model hakkında bilgilerin yer aldığı masif paslanmaz çelik kapak görev yapıyor.

h82335031-hamilton-khaki-navy-scuba-auto-gear-patrol-special-edition-3-.jpg

Yeni modelin kadranı da kasası gibi sportif ve fonksiyonel bir tasarıma sahip. Siyah zemin üzerinde kontrast beyaz renklerden oluşan tasarımı ile okunabilirlik konusunda gayet başarılı sonuçlar vaat eden modelin saat markörleri 12/24 saat tarzında hazırlanmış. Bu yönüyle Military Watch konseptine de gönderme yapan kadranın geniş kolları ve büyük indeksleri, Super LumiNOVA fosfor uygulaması ile karanlık ortamlarda da optimal okunabilirliğe imkân sağlıyor. Çarpıcı turuncu tonda tasarlanmış saniye kolu ile modelin sportif karakterini başarıyla tamamlayan kadranın saat 4 ile 5 konumları arasında ise tarih penceresi yer alıyor.

h82335031-hamilton-khaki-navy-scuba-auto-gear-patrol-special-edition-4-.jpg

Hamilton Khaki Navy Scuba Auto Gear Patrol Special Edition (Ref. H82335031) gücünü bünyesinde yer aldığı Swatch Group’un sahibi olduğu dev mekanizma üreticisi ETA tarafından tasarlanmış Caliber H-10 mekanizmadan alıyor. Tam kurulumda verdiği 80 saatlik güç rezerv süresi ile fiyat / performans konusunda en başarılı İsviçre otomatiklerinden sayılan 25 taşlı mekanizma 3.5 Hz (21,600 vph) frekansında çalışıyor.

h82335031-hamilton-khaki-navy-scuba-auto-gear-patrol-special-edition-7-.jpg

Yeni model, bir tanesi turuncu detaylarla süslenmiş NATO tekstil kayış, diğeri de paslanmaz çelik bilezik olmak üzere iki kayış/bilezik alternatifi ile geliyor. Kendi özel kutusu ile satışa sunulan model 745,00 USD fiyat etiketi ile Gear Patrol on-line satış mağazasından temin edilebiliyor.

h82335031-hamilton-khaki-navy-scuba-auto-gear-patrol-special-edition-8-.jpg h82335031-hamilton-khaki-navy-scuba-auto-gear-patrol-special-edition-5-.jpg
Benzer Haberler