alexa Horobox Geleneksel Yıl Sonu Kutlaması | Park Şamdan | Les Ottomans
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Horobox Geleneksel Yıl Sonu Kutlaması

horobox_amblem.png

2016 yılındaki başarılarımızı paylaşmak ve 2017’ye beraber merhaba demek için sektördeki dostlarımızla bir araya geldik. Her yıl düzenleyeceğimiz yeni yıl partimizin ilki değerli konuklarımızın yoğun ilgisiyle bizler için unutulmaz bir geceye dönüştü. 

Horobox-1st-Annual-Event-19.jpg

Yaklaşık 1,5 sene önce başlayan Horobox maceramızın en keyifli zamanlarını 19 Aralık’ta düzenlediğimiz yılbaşı partimizde geçirdik diyebilirim. Uzun gibi gözükse de göz açıp kapayana kadar geçen bu zaman bizim için yeniliklerle doluydu. Ekip olarak gerçekten çok çalıştık. Röportajlar yaptık, fuarlara gittik, haberler ve incelemeler derken bazı yeni modelleri dünyada ilk duyuran bizler olduk. 2016, Horobox’ın sektör tarafından tanındığı ve aldığı sınırsız destekle de kendini dünyaya kabul ettirdiği yıl oldu.

Her ne kadar başarıyı getiren faktörlerin başında Horobox ekibinin emekleri gelse de sektördeki dostlarımızın desteği olmadan bu noktaya gelmenin mümkün olmadığının bilincindeyiz.

Horobox-1st-Annual-Event-23.jpg

Çaldığımız her kapı, yaptığımız her toplantı bize pozitif sonuçlar getirdi. Fotoğraf çekimlerimiz için sınırsız destek bulurken tüm röportaj taleplerimize olumlu cevaplar aldık. Bu imkânları yakalayabilmiş bir ekip olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Yıl boyunca güncel ve özgün içeriğimizle yayında kaldık.

Bu noktaya gelmemizde büyük payı olan dostlarımıza şükranlarımızı sunmak, 2016’da yaptıklarımızı ve 2017 için planlarımızı paylaşmak için ufak bir organizasyon düzenlemeye karar verdik. Bundan sonra her yıl tekrarlayacağımız partimizin mekânı İstanbul’un son dönemde adından çok söz edilen Park Şamdan oldu. Sevgili Emre Ergani’nin yönetimindeki bu özel mekân hem ortamı hem de çalışanlarının profesyonelliği sayesinde geceden aldığımız keyfi en üst noktaya taşımamıza yardımcı oldu.

Horobox-1st-Annual-Event-7.jpg Horobox-1st-Annual-Event-8.jpg

Horobox-1st-Annual-Event-16.jpg

Sosyal sorumluluklarımızın da bilincinde olan bir ekip olarak bu akşamın içine ufak da olsa bir hayır işi katmanın iyi olacağını düşündük ve tüm misafirlerimizden Darülaceze’de yaşayan kimsesiz çocuklarımız için hediyeler istedik. Gecenin sonunda hepimizin gözleri doldu. Gelen hediyeleri sığdıracak yer bulamadık desek abartmış olmayız. Nihayetinde sadece Darülacezeye değil farklı kurumlara da ulaştıracağımız onlarca hediyemiz var ve hafta içerisinde yapacağımız ziyaretlerle tamamını sahiplerine ulaştıracağız.

horobox-hediyeler.jpg

Böyle duyarlı bir sektörün parçası olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bizleri bu önemli ve özel akşamda yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz. 2017 yılının hepimiz için daha güzel ve başarılı olmasını dileyerek sizleri gecemizden özel görüntüler ve Serdar Oal’ın açılış konuşması ile baş başa bırakıyoruz. 

Benzer Haberler