alexa Christie’s Müzayede Evi | Remy JULIA | Horobox Inside | Cigar Night | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Horobox Inside Remy Julia ile Cigar Night

horobox_logo-yeni-.png

Lüks saat meraklılarının değişmez buluşma noktası Horobox Inside, geçtiğimiz günlerde yine keyifli bir etkinliğe imza attı. Dünyaca ünlü Christie’s Müzayede Evi saat uzmanı Remy JULIA’nın ev sahipliğinde geçen buluşmaya dair detaylar haberimizde...

horobox-inside-remy-julia-cigar-night-2.jpg horobox-inside-remy-julia-cigar-night-25.jpg

Saat hobisine gönül vermiş meraklıları ve koleksiyonerleri bir araya getirmek ve seçkin etkinlikler ile birlikte hep beraber güzel vakit geçirmek için kurulmuş olan Horobox Inside grubu, geride bıraktığımız günlerde gerçekleştirdiği yeni bir etkinlikle üyelerine keyifli anlar yaşattı.

horobox-inside-remy-julia-cigar-night-12.jpg horobox-inside-remy-julia-cigar-night-21.jpg

horobox-inside-remy-julia-cigar-night-10.jpg

horobox-inside-remy-julia-cigar-night-18.jpg horobox-inside-remy-julia-cigar-night-20.jpg

İstanbul’un eşsiz Boğaz manzarasının eşlik ettiği etkinlik, Çırağan Palace Kempinski’de yer alan ve seçkin atmosferi ile hem yerli hem de yabancı konuklarına hizmet veren Le Fumoir Bar’ın bahçe kısmında gerçekleşti.

horobox-inside-remy-julia-cigar-night-24.jpg horobox-inside-remy-julia-cigar-night-5.jpg

horobox-inside-remy-julia-cigar-night-28.jpg

Viski ve puro ikramları eşliğinde saatler konusunda derin ve keyifli sohbetlere dalan Horobox Inside grup üyeleri, en son modeller, alışveriş listesinde yer alan saatler ve sektöre yön veren gelişmeleri tartıştı. Etkinliğe ev sahipliği yapan ve lüks saatler başlığında dünyanın en önemli müzayede evleri arasında yer alan Christie’s’in saat uzmanı değerli dostumuz Remy JULIA’nın özellikle vintage modeller konusunda verdiği değerli bilgilerle yakından ilgilenen misafirler, Christie’s takviminde yer alan saat müzayedeleri ile ilgili de bilgi aldı.

horobox-inside-remy-julia-cigar-night-3.jpg horobox-inside-remy-julia-cigar-night-7.jpg

horobox-inside-remy-julia-cigar-night-8.jpg

horobox-inside-remy-julia-cigar-night-15.jpg horobox-inside-remy-julia-cigar-night-16.jpg

horobox-inside-remy-julia-cigar-night-19.jpg horobox-inside-remy-julia-cigar-night-23.jpg

Öncelikle Christie’s Müzayede Evi’ne ve sonrasında verdiği değerli bilgiler kadar eşsiz tecrübesiyle de gecemize damgasını vuran Remy JULIA’ya buradan bir kez daha teşekkür ediyor, bizi yalnız bırakmayan Horobox Inside dostlarımıza da sevgilerimizi gönderiyoruz. Bir sonraki buluşmamıza kadar görüşmek üzere...

horobox-inside-remy-julia-cigar-night-14.jpg horobox-inside-remy-julia-cigar-night-13.jpg

horobox-inside-remy-julia-cigar-night-11.jpg horobox-inside-remy-julia-cigar-night-26.jpg

Horobox Inside grubunun bir parçası olmak ve sizinle aynı tutkuya gönül vermiş saat severlerle bir araya gelmek isterseniz, inside@horobox.com adresine bir e-mail göndermeniz yeterli.

Benzer Haberler