alexa Horobox Inside | Cigar Club İstanbul | Ulysse Nardin
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Horobox Inside X Cigar Club İstanbul X Ulysse Nardin – Unutulmaz Buluşma

Türkiye’nin hobi kulüpleri konusundaki en önemli ve kaliteli organizasyonlarından Horobox Inside ve Cigar Club İstanbul, saat dünyasının kült isimlerinden Ulysse Nardin’in ev sahipliğinde geçen muhteşem bir gecede buluştu.

horobox-inside-x-cigar-club-istanbul-ulysse-nardin-1.jpg

Horobox olarak kurulduğumuz ilk günden buna ülkemizde saat hobisinin en güzel şekliyle anlaşılmasına, paylaşılmasına ve bu anlamlı hobinin hak ettiği kalitede yaşanmasına katkı sağlamak için girişimlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Hobilerin paylaştıkça artmasından yola çıkarak aynı çatı altına topladığımız gerçek saat tutkunlarını bir araya getirmeyi hedefleyen özel etkinliklerimiz bu konuda bizlere her gün yeni kapılar açmaya imkan sağlarken, değerli dostlukların gelişmesine de zemin hazırlıyor.

Bu kapsamda düzenlediğimiz en son etkinliğimiz ise, değerli üyelerimizi Türkiye’nin yine hobi kulüpleri konusundaki bir diğer eşsiz organizasyonla, Cigar Club İstanbul ile bir araya getirdi. 

Saat dünyasının ikonik markaları arasında yer alan Ulysse Nardin ve Türkiye’deki temsilcisi Şark Saatçilik ev sahipliğinde gerçekleşen muhteşem etkinlik, seçkin davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Saat ve puro tutkunlarının Fairmont Quasar İstanbul’un eşsiz atmosferinde buluştuğu geceye damgasını vuran ise, iki kaliteli kulübün bir araya gelmesi oldu. Cigar Club İstanbul’un ilk limitli üretim modeline de hayat veren Ulysse Nardin ve Şark Saatçilik’in imzasını taşıyan gece, tüm davetlilere uzun süre akıllardan çıkmayacak anlar yaşattı.

Bu özel organizasyondan keyifli görüntüleri derlediğimiz kısa videomuz sizlerle.

Benzer Haberler