alexa Horobox Özel Buluşması | Azur | Horobox 2023
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Horobox Özel Buluşması

Saat dünyasının sadece ülkemizde değil dünya çapında nabzını tutan medya platformlarından Horobox olarak, gerçek saat tutkunlarını aynı çatı altına topladığımız özel bir etkinliğe imza attık.

Saat hobisine gönül vermiş koleksiyoncuları ve meraklıları bir araya getirmeye devam ediyoruz. Seçkin saat severlerden kurulu Horobox Inside grubumuzun yanı sıra, kısa zaman önce aktif hale getirdiğimiz iki farklı grubumuzun değerli üyelerini aynı çatı altına toplayarak bir ilk gerçekleştirdik.

horobox-ozel-bulusmasi-2.jpg horobox-ozel-bulusmasi-5.jpg

horobox-ozel-bulusmasi-3.jpg horobox-ozel-bulusmasi-7.jpg

Hobiler paylaştıkça keyif veren olgular. Bizler de Horobox olarak, ülkemizdeki saat severleri bir araya getirmek ve bu hobiyi mümkün olan en kaliteli ve keyifli ortamlarda sürdürebilmelerini sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz. Bu konudaki ilk girişimimiz olan Horobox Inside 5. yılını kutluyor. Horobox web sitesi ve sosyal medya hesaplarının takipçileri arasından seçerek kurduğumuz iki farklı grup ise, birbirinden değerli üyeleri ile keyifli paylaşımların vazgeçilmez platformları arasında yerlerini alıyor.

horobox-ozel-bulusmasi-6.jpg horobox-ozel-bulusmasi-1.jpg

 horobox-ozel-bulusmasi-8.jpg

Yeniköy’ün uğrak mekanlarından Azur’un üst katında yer alan Percy Bar’ın seçkin ve rahat atmosferinde gerçekleşen etkinliğe, Horobox ekibinin yanı sıra, 50den fazla üye katıldı. Percy’nin İstanbul Boğazı’na nazır bahçesinde gerçekleşen etkinlikte, yoğun saat sohbetlerine Azur’un eşsiz deniz ürünleri eşlik etti. Puro ve viski ikramı ile devam eden etkinliğe katılan saat severler, Serdar OAL, Burak BAYRAM ve Doruk ÇELEBİ’nin yanı sıra, çevrimiçi ortamlardan tanıdığı saat severlerle bir araya gelip sohbet etme şansı da yakaladı.

horobox-ozel-bulusmasi-9.jpg horobox-ozel-bulusmasi-10.jpg

Bu sene farklı olarak etkinliğimizde Horobox Shop ve Horopool kanallarımızdan saat aksesuarlarımız ve saatlerimiz de bizimleydi. Projesini yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz Horobox Shop’tan Horobox’a özel yapılmış saat taşıma kutularımız dikkat çekerken, ikinci el saat ve kalem alım satım platformumuz Horopool’dan da birbirinden değerli saatler göz doldurdu. 

horobox-ozel-bulusmasi-11.jpg horobox-ozel-bulusmasi-12.jpg

Horobox’ın katkısıyla saat tutkunlarının bir araya gelmesinden ve güzel arkadaşlıklar kurmasından büyük bir sevinç ve gurur duyarak günümüzü sonlandırdık. 

 horobox-ozel-bulusmasi-15.jpg horobox-ozel-bulusmasi-16.jpg

horobox-ozel-bulusmasi-17.jpg horobox-ozel-bulusmasi-18.jpg

Bizi izleyen, takip eden ve yanımızda olan tüm saat sever dostlarımıza sevgilerle... 

horobox-ozel-bulusmasi-13.jpg horobox-ozel-bulusmasi-14.jpg

Benzer Haberler