alexa Fuar Haberleri | Sihh 2016 | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Horobox SIHH 2016’da..!

horobox_amblem.png

Bu sene 26.sı düzenlenecek olan SIHH - Salon International De La Haute Horlogerie fuarında Richemont Group özel basın davetlisi olarak Horobox’ın da yer alacağı haberine sayfalarımızda daha önce yer vermiştik.

Horobox ekibinden Genel Yayın Yönetmenimiz Serdar OAL ve fotoğrafçımız Emre ŞİŞMAN ile birlikte, SIHH 2016 fuarından en yeni haberler ve özel içeriklerle sektörün nabzını tutmaya devam etmek için tüm hazırlıklarımız sürerken, gelin başlamasına günler kala SIHH - Salon International De La Haute Horlogerie organizasyonunu kısaca tekrar hatırlayalım;

Saat Endüstrisi’nin en önemli organizasyonlarından biri sayılan SIHH – Salon International De La Haute Horlogerie her sene Ocak ayında sektörün profesyonellerini ve seçkin basın organlarını Cenevre’de ağırlıyor. Toplamda 16 markanın bir araya gelmesiyle gerçekleşen fuar, yaklaşık 15.000 kişi tarafından ziyaret ediliyor. Fuarda katılımcıların yeni modellerinin yanı sıra koleksiyonlarındaki diğer saatleri canlı görmek ve incelemek de mümkün.

İsviçre Saat Endüstri’sinin ağır toplarını bir araya getiren organizasyonu katılımcı markaları ise şöyle; A. Lange & Söhne, Audemars Piguet, Baume Mercier, Cartier, Greubel Forsey, IWC Schaffhausen, Jaeger-LeCoultre, Mont Blanc, Panerai, Parmigiani Fleurier, Piaget, Richard Mille, Roger Dubuis, Van Cleef & Arpels ve Vacheron Constantin.

2015’ten itibaren, fuar bünyesinde açılan Carré des Horlogers kısmında ise HYT, H. Moser & Cie, Hautlence, Christophe Claret, Kari Voutilainen, Laurent Ferrier, MB&F, Urwerk and De Bethune markaları yer alacak.

exhibitors.png

SIHH 2016 ile ilgili en son gelişmeler ve özel haberler için bir yere ayrılmayın..!

Benzer Haberler