alexa Horobox Inside | Maserati | Buluşma
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Horobox Üyeleri Maserati Çatısı Altında Buluştular

Horobox Inside’nin seçkin üyeleri, ülkemizde Fer-Mas Otomotiv bünyesinde temsil edilen, dünyanın en prestijli otomobil markalarından Maserati çatısı altında toplandılar. 

Saat meraklıları için kol saatleri, zamanı gösteren nesne tanımının ötesinde bir anlama ve derinliğe sahip. Aynı durumun otomobil dünyasında Maserati için geçerli olduğunu söylesek inanın, mütevazı davranmış oluruz. Eğer bir Maserati direksiyonunu kavrıyorsanız, gaza dokunduğunuzda oluşan ivmenin bedeninizde yarattığı hissi ya da eşsiz egzoz notalarıyla kahkahalarınızın birbirine nasıl karıştığını iyi biliyorsunuzdur. 

Tutkulara sahip insanlar için aynı anda birden çok duyuya hitap eden olaylara ve düşüncelere olan bağlılıkları, ayırt edici özellikler arasında yer alır. Saat ve otomobil tutkusunun zirvesinde bir araya gelen Horobox Inside üyeleri de tam olarak böyle bir organizasyonun başrol oyuncuları oldular.

Birbirinden özel Maserati modellerinin sergilendiği Fer-Mas showroom’unda GranTurismo, Levante ve Grecale modelleri eşliğinde benzersiz bir buluşma ve dostluk ortamı oluştu. Bu özel etkinlik için Fer-Mas yetkililerine ve Horobox Inside katılımcılarına teşekkürlerimizi sunuyor ve sizleri, etkinliğe dair keyifli anları derlediğimiz kısa video ile baş başa bırakıyoruz.

Benzer Haberler