alexa Horobox x Grand Seiko Buluşması
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Horobox x Grand Seiko Buluşması

Horobox, gerçek saat tutkunlarını aynı çatı altına toplamayı hedefleyen Horobox Inside ve diğer grup üyelerini, keyifli bir etkinlik ile yeniden bir araya getirdi. Horobox’ı  yanı sıra Grand Seiko ve markanın Türkiye distribütörü Aydın Saat’in de ev sahipliği yaptığı etkinlik, katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

Hemen her hobide olduğu gibi, saat merakı da paylaştıkça artan ve daha keyfli hale gelen bir olgu. Horobox olarak 2015 yılından bu yana devam ettiğimiz yayın hayatımız boyunca kendimize gaye edindiğimiz bir konu da, bu hobiyi paylaşan gerçek saat tutkunlarını, seçkin ve kaliteli etkinlikler ile bir araya getirebilmekti. Horobox Inside grubu olarak başladığımız bu yolda, birçok limitli üretim saat modelinin yanı sıra, birbirinden değerli organizasyonlara da imza attık. 

 grand-seiko-horobox-bulusmasi-2.jpg

Bu keyifli organizasyonların en yenisi de, Horobox Inside ve diğer grup üyelerimizi, Grand Seiko’ya dair önemli bilgiler ve yeni modellerle buluşturduğumuz etkinliğimiz oldu. Yeniköy’ün uğrak mekanlarından Azur’un teras katında yer alan Percy Bar’ın seçkin atmosferinin ve eşsiz boğaz manzarasın eşlik ettiği etkinlikte, markanın ülkemizdeki temsilcisi olan Aydın Saat’teki dostlarımız da hazır bulundu.

grand-seiko-horobox-bulusmasi-7.jpg grand-seiko-horobox-bulusmasi-3.jpg

Grand Seiko’ya dair kilit bilgilerin ve markanın felsefesinin, bizzat Aydın Saat yetkilileri tarafından katılımcılarla paylaşıldığı etkinlikte, Grand Seiko’nun 2023 yenilikleri de gözler önüne serildi. 

grand-seiko-horobox-bulusmasi-4.jpg grand-seiko-horobox-bulusmasi-6.jpg

Aydın Saat’e kusursuz ev sahipliği ve her zamanki desteği için teşekkür ediyor ve sizleri keyifli etkinlikten karelerle baş başa bırakıyoruz.

grand-seiko-horobox-bulusmasi-8.jpg grand-seiko-horobox-bulusmasi-9.jpg

grand-seiko-horobox-bulusmasi-10.jpg

grand-seiko-horobox-bulusmasi-11.jpg grand-seiko-horobox-bulusmasi-12.jpg

grand-seiko-horobox-bulusmasi-13.jpg

grand-seiko-horobox-bulusmasi-20.jpg grand-seiko-horobox-bulusmasi-21.jpg

grand-seiko-horobox-bulusmasi-15.jpg grand-seiko-horobox-bulusmasi-16.jpg

grand-seiko-horobox-bulusmasi-17.jpg grand-seiko-horobox-bulusmasi-18.jpg

 grand-seiko-horobox-bulusmasi-19.jpg

Benzer Haberler