alexa Concrete Jungle | Aerofusion | Hublot | Chronograph | HOROBOX
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot Aerofusion Chronograph Concrete Jungle

Hublot-logo.png

Özel ve limitli modeller konusunda sektörün lokomotifi konumunda bulunan Hublot, koleksiyonuna yeni eklediği Aerofusion Chronograph Concrete Jungle modelini saatseverlerin ve koleksiyonerlerin beğenisine sundu. Betondan yapılmış bezeli ile New York’un “concrete jungle – beton orman “ olarak tanımlanan siluetine de gönderme yapan saatin tasarımında ise, yine eski bir New York’lu olan tanınmış grafiti sanatçısı Tristan Eaton’ın imzası yer alıyor.

HUBLOT-CLASS-C-FUS-ON-AEROFUS-ON-CHRONOGRAPH-SPEC-AL-ED-T-ON-CONCRETE-JUNGLE-10.jpg

Saatin en önemli karakteristik detayı olan bezel, içerisine epoksi eklenmiş özel bir beton karışımından üretilmiş. Saatin arka kısmında bulunan safir cam kapakta, yine ünlü sanatçı Eaton tarafından tasarlanmış kolâj tarzı bir Özgürlük Heykeli motifi göze çarpıyor. Sanatçının amblemi ise safirden üretilmiş kadranın saat 3 noktasında konumlanan kronograf alt kadranı içerisinde yer alıyor.

HUBLOT-CLASS-C-FUS-ON-AEROFUS-ON-CHRONOGRAPH-SPEC-AL-ED-T-ON-CONCRETE-JUNGLE-2.jpg

HUBLOT-CLASS-C-FUS-ON-AEROFUS-ON-CHRONOGRAPH-SPEC-AL-ED-T-ON-CONCRETE-JUNGLE-8.jpg

Bu özel detaylar dışında, 45mm çapında siyah seramikten üretilmiş kasası ve otomatik kronograf özellikli HUB1155 ( Sellita SW300 tabanlı ) mekanizmasıyla standart Classic Fusion Aerofusion Chronograph modeli ile aynı özellikleri paylaşan saatin ile birlikte, siyah ve gri tonlarda hazırlanmış deri, tekstil ve silikon malzemeli kayış alternatifleri sunuluyor. 50M su geçirmezlik değerine sahip modelin üzerinde, klasik Hublot tarzında hazırlanmış siyah PVD kaplamalı ve mikro kumlamalı katlanır klips görev yapıyor.

HUBLOT-CLASS-C-FUS-ON-AEROFUS-ON-CHRONOGRAPH-SPEC-AL-ED-T-ON-CONCRETE-JUNGLE-5.jpg

Markanın Madison Avenue ve Fifth Avenue’da yer alan butiklerinde satışa sunulması planlanan Classic Fusion Aerofusion Chronograph Concrete Jungle (ref. 525.CI.0117.NR.NYC16) modeli, sadece 50 adet üretiliyor ve USD 19,500 fiyat etiketiyle vitrinleri süslemeye hazırlanıyor.

HUBLOT-CLASS-C-FUS-ON-AEROFUS-ON-CHRONOGRAPH-SPEC-AL-ED-T-ON-CONCRETE-JUNGLE-4.jpg

HUBLOT-CLASS-C-FUS-ON-AEROFUS-ON-CHRONOGRAPH-SPEC-AL-ED-T-ON-CONCRETE-JUNGLE-7.jpg

Benzer Haberler