alexa Hublot | Beşiktaş Jimnastik Kulübü | BJK | King Power
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot, Beşiktaş’ın Şampiyonluğunu Kutladı!

Hublot-logo.png

İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot, 6 Temmuz 2017’de Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşen baloda, ‘Resmi Saati ve Zaman Tutucusu’ olduğu Beşiktaş Jimnastik Kulübünün sezondaki başarılarını ve şampiyonluğunu kutladı. Kulübe özel olarak tasarlanan Hublot King Power saatleri ile objektiflere poz veren BJK’lı futbolcular ve yöneticiler, Hublot duvarına imzalarını atarak geceye iz bıraktılar.

hublot-king-power-bjk-limited-edition-4.jpg

hublot-king-power-bjk-limited-edition-2.jpg hublot-king-power-bjk-limited-edition-3.jpg

Ülkemizde de 114 yıldır ezeli rekabet ve ebedi dostluk çerçevesinde gerçekleştirdiği tüm sportif çalışmalar ve başarılarla hafızalardan silinmeyecek bir tarih oluşturan Türkiye’nin ilk Futbol Kulübü, Beşiktaş JK, ilk kez Resmi Zaman Tutuculuğu alanında bir işbirliği yaparak Hublot’yu seçti.

Markanın dünya genelinde yürüttüğü “Hublot Loves Football” temasının ülkemizdeki yansıması olarak Hublot, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile iş birliği kapsamında sınırlı sayıda üretilen iki özel model sunuyor. Markanın King Power koleksiyonu içerisinde yer alan modellerden birincisi titanyum kasaya sahip ve 100 adet sınırlı sayıda sunuldu. İkinci model ise altın kasa ile donatılarak sadece bir adet üretildi. Modeller, 6 Temmuz 2017’de Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşen baloda sergilenerek saatsever Beşiktaşlılara sunuldu.

hublot-king-power-bjk-limited-edition-1.jpg

Benzer Haberler