alexa 400.NX.1100.RX | Referee | Big Bang | Smart Watch | Hublot | Baselworld 2018 | İnceleme | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot Big Bang Referee Smart Watch Ref. 400.NX.1100.RX

Hublot-logo.png

Hublot Loves Football... Şimdiye kadar Türkiye Süper Lig’i olmak üzere birçok ligden üst düzey futbol kulüpleri ile iş birliği yapan ve aynı zamanda Avrupa Kupası resmi zaman tutucusu olan Hublot, Dünya Kupası için geri sayım yapıyor. Rusya’da düzenlenecek Dünya Kupası’nın resmi zaman tutucusu yine Hublot olacak. Bu anlamlı iş birliği sonucu üretilecek yeni akıllı saat modeli Hublot Big Bang Referee Smart Watch, Baselworld 2018 itibari ile saat severlerin beğenisine sunuldu.

400-nx-1100-rx-hublot-referee-1.jpg

Baselworld 2018 fuarında Roberto Carlos ve Diego Maradona gibi dünyaca ünlü isimler ile lansmanı yapılan model, Hublot tarafından üretilen ilk akıllı saat olma özelliğine sahip. Modelin, ikonik Big Bang kasası temel alınarak geliştirilen kasası 49mm çapında tasarlanmış. Bezel ve boynuz tasarımları açısından mekanik Big Bang modelleri ile aynı çizgileri taşıyan Titanyum kasa, 400px X 400px çözünürlüğünde ekrana ev sahipliği yapıyor.

400-nx-1100-rx-hublot-referee-2.jpg

Hublot yeni modelin tasarımında yine LVMH Group içerisinde yer alan TAG Heuer ile iş birliğine gitmiş. TAG Heuer Connected Watch modelinde kullanılan ekran, işlemci gibi bileşenler aynen bu modelde de yer alıyor. Modelin kalbinde 1.6 GHz Intel Atom çift çekirdekli işlemci yer alıyor. 512 MB RAM ’in yer aldığı model GPS ve NFC dahil birçok dijital ölçüm yapmaya da imkân sağlıyor. 410mAh bataryası ile kullanıma göre değişen pil ömrü ortalama 24 saat olarak belirlenmiş. Yeni model, IOS ve Android işletim sistemleri ile çalışabiliyor.

400-nx-1100-rx-hublot-referee-4.jpg

Modelin işletim sisteminde birçok ara yüz yer alıyor. 2018 Dünya Kupasına katılacak ülkelerin bayraklarından, Bi-Compax Kronograf tarzı kadrana kadar birçok farklı seçenek bulunuyor. Bu ara yüzlerden en ilginci ise, şüphesiz hakemler için geliştirilmiş olanı. Dünya Kupasında boyunca oynanacak her maçta hakemler tarafından kullanılacak saat 45’er dakikalık zamanları ölçme, sarı kart, kırmızı kart ya da gol gibi maç içerisindeki önemli anları göstermeye yarayan bir ara yüze sahip.

Big Bang Referee modeli standart olarak siyah silikon kordon ve Dünya Kupası logolu bir toka ile beraber geliyor. Aynı zamanda Dünya Kupasına katılan ülkelerin her biri için özel üretilmiş silikon kordonlar da ekstra olarak satın alınabiliyor. Hakemleri rahatını da düşünen Hublot bilek bandı şeklinde bir opsiyon daha sunuyor.

400-nx-1100-rx-hublot-referee-3.jpg

Yeni model yalnızca 2018 adet ile sınırlı üretilecek ve 5900,00 CHF etiket fiyatıyla satışa sunulacak.
Benzer Haberler