alexa Hublot | Big Bang Unico | All Black | Schloss Schauenstein
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot Big Bang Unico All Black Schloss Schauenstein

Hublot, ödüllü şef Andreas Caminada ile birlikte haute cuisine ilhamlı bir Big Bang Unico hazırlıyor.

hublot-big-bang-unico-all-black-schloss-schauenstein-1.jpg

Saatçilik gibi, gastronomi de hassasiyet ve mükemmellik gerektirir ve zanaatıyla duyguları harekete geçirmeyi amaçlar. Hublot Yannick Alléno, Anne-Sophie Pic, Clare Smyth ve Andreas Caminada gibi ünlü şefleri marka elçileri olarak görevlendirmesiyle de bilinen bir marka. 19 Gault & Millau puanına ve 3 Michelin yıldızına sahip Caminada da, İsviçre'deki Schauenstein Şatosu'nda mutfağını hünerlerini sergilemeye devam ediyor. 2017'den beri Hublot ile ortaklık yapan Caminada'nın marka ile olan iş birliği, Big Bang Unico All Black Schloss Schauenstein yeni zirvelere ulaşıyor.

hublot-big-bang-unico-all-black-schloss-schauenstein-2.jpg

Bu özel model, 42mm mikro-kumlama seramik kasa ve siyah lastik içeren saten kaplamalı siyah titanyum bezelle tamamen siyah bir tasarıma ev sahipliği yapıyor. Mat siyah işlenmiş kadran, küçük saniye sayacında Andreas Caminada logosunu yer veriyor.

hublot-big-bang-unico-all-black-schloss-schauenstein-3.jpg hublot-big-bang-unico-all-black-schloss-schauenstein-4.jpg

Otomatik HUB1280 Unico 2 mekanizma ile hayat bulan bu in-house kronograf, kolon çarkını ve tarih diski kadran tarafından görülebilir bir şekilde sunuyor. Mekanizma, saatte 28.800 titreşim ile 72 saatlik bir güç rezervine sahiptir ve Schauenstein Şatosu'nun taslağını ve "20 JAHRE SCHLOSS SCHAUENSTEIN" başlığını içeren şeffaf arka kapak sayesinde izlenebiliyor.

hublot-big-bang-unico-all-black-schloss-schauenstein-5.jpg

Sadece 20 adetle sınırlı olan Big Bang Unico All Black Schloss Schauenstein, seramik/titanyum katlanabilir toka ile sabitlenmiş bir kauçuk kayış ile gelir, bu da kolay kayış değiştirme olanağı sağlar. Her bir parça, Andrea Caminada'nın imzaladığı bir kitapçık, özel bir şekilde oyulmuş bir bıçak ve bir bıçak bloğu ile özel bir kutuda sunuluyor.

hublot-big-bang-unico-all-black-schloss-schauenstein-6.jpg hublot-big-bang-unico-all-black-schloss-schauenstein-7.jpg

Ayrıca, Uccellin Vakfı logosunu taşıyan benzersiz bir versiyon ise, 11 Haziran 2024'te AC Masters etkinliğinde hayır işi için açık artırmada sergilenmeye hazırlanıyor.

Benzer Haberler