alexa Hublot | Big Bang | Unico | Full Magic | Gold
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot Big Bang Unico Full Magic Gold

Lüks saatçiliğin özgün isimlerinden Hublot, patentli altın alaşımı Magic Gold temalı yeni Big Bang modelini duyurdu. 

hublot-big-bang-unico-full-magic-gold-1.jpg

Ünlü marka kült koleksiyonu Big Bang’in 10. yıl dönümünü, 2015 yılında, Big Bang Unico Full Magic Gold modeli ile kutlamıştı. Markanın patentli altın alaşımı Magic Gold malzemeden üretilen özel model, çift kavrama mekanizmalı ve kadran tarafından görünür sütun çarklı kronograf özelliğine sahip tescilli Unico mekanizması ile hayat buluyordu barındırıyordu. Marka, model ailesinin 18. yılında, yeni bir Big Bang Unico Full Magic Gold modeli ile bir kez daha saat tutkunlarıyla buluştu.

hublot-big-bang-unico-full-magic-gold-2.jpg

Yeni model, 42mm çapında ve 14.5mm yüksekliğinde tasarlanmış, modern Big Bang tarzı kasa ile geliyor. Kasanın yapımında kullanılan 18K Magic Gold alaşım ise, bileşenleri arasında yer alan ve boron-nitrit olarak bilinen seramik tozunun 2000C’ye kadar fırınlanması sayesinde, çizilme ve oksitlenme gibi durumlara karşı müthiş bir dayanım sunuyor. 100 metreye kadar su geçirmeyen kasaya, altı adet H başlı vida ile sabitlenmiş bezel, ön ve arka yüzde safir kristal cam gibi imza detaylar eşlik ediyor.

hublot-big-bang-unico-full-magic-gold-3.jpg

Şık model Bi-Compax formunda tasarlanmış, perfore kadrana ev sahipliği yapıyor. Karmaşık tasarımıyla dikkat çeken kadran, SLN dolgulu baton markörler ve kollar sayesinde hemen her ortamda yeterli okunabilirlik vadediyor. Gümüş, antrasit ve siyah mekanizma bileşenleri üzerine eklenmiş Magic Gold tonlu detayların eşlik ettiği kadran, endüstriyel çizgisiyle markanın modern ve yenilikçi karakterine de gönderme yapıyor.

hublot-big-bang-unico-full-magic-gold-4.jpg

Sportif model gücünü, Caliber HUB1280 mekanizmadan alıyor. Bi-Compax Chronograf özellikli otomatik mekanizma, 4Hz frekansında çalışıyor ve tam kurulumda 72 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor.

hublot-big-bang-unico-full-magic-gold-5.jpg

Sadece 200 adet ile sınırlı modeli, desenli siyah kauçuk kayış ve siyah seramik/siyah titanyum bileşenlerden oluşan Hublot imzalı katlanır toka tamamlıyor. Model için belirlenen liste fiyatı ise EUR 40,600.

Benzer Haberler