alexa 411.CF.8513.RX | Unico Red Magic | Big Bang | Big Bang Collection | İnceleme | Hublot
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot Big Bang Unico Red Magic Ref. 411.CF.8513.RX

Hublot-logo.png

“Art of Fusion” felsefesi ile alternatif malzeme kullanımında sınırları zorlamayı bir tarz haline getiren Hublot, son dönemlerin popüler materyali seramiği bambaşka bir görüntüye kavuşturdu. Canlı kırmızı tonda hazırlanmış seramik kasası ile saat sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyan Hublot Big Bang Unico Red Magic sizlerle.

411-cf-8513-rx-hublot-big-bang-unico-red-magic-3-.jpg

Çarpıcı kırmızı tonuyla dikkat çeken yeni model, Hublot’a patentli özel bir seramik alaşımından imal edilmiş. Canlı renk tonu dışında normal seramiğe göre daha sert bir yapı sunan yeni alaşımın dışarıdan gelecek aşındırıcı etmenlere karşı dayanıklılığı da maksimum seviyeye getirilmiş. Tamamen Hublot Ar&Ge Departmanı tarafından geliştirilen bu alaşım, yüksek basınç ve ısı altında uygulan bir dizi proses neticesinde son haline kavuşmuş.

411-cf-8513-rx-hublot-big-bang-unico-red-magic-4-.jpg 411-cf-8513-rx-hublot-big-bang-unico-red-magic-6-.jpg

Saat endüstrisi için büyük önem arz eden bu buluşu duyurmak için göz alıcı bir kırmızı tonu seçen Hublot, sektörde bir ilke daha imza atmanın gururunu yaşıyor. Dört yıllık Ar&Ge sürecinin eseri olan yeni model gerçekten göz kamaştırıyor.

411-cf-8513-rx-hublot-big-bang-unico-red-magic-1-.jpg 411-cf-8513-rx-hublot-big-bang-unico-red-magic-7-.jpg

Markanın bayrak gemisi ürün gruplarından Big Bang Collection altında yer alan model sadece 500 adet ile limitli üretilecek. 45mm klasik Big Bang tarzı kasa içerisinde sunulan model, Hublot tarafından tasarlanan ve üretilen Caliber Unico HUB1242 ile hayat buluyor. Ürün grubunun karakteristik tasarım öğelerini barındıran kadran bileşenleri de tamamlayıcı kırmızı tonuyla modele bütünlük katıyor. Kırmızı odaklı tasarımıyla kolayca fark edilen yeni modele aynı tonda tasarlanmış kauçuk kayış eşlik ediyor.

411-cf-8513-rx-hublot-big-bang-unico-red-magic-5-.jpg 411-cf-8513-rx-hublot-big-bang-unico-red-magic-2-.jpg

Benzer Haberler