alexa Hublot | Butik Ziyareti | İstinye Park | Big Bang Koleksiyonu | Ferrari | X Forbidden | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

İstinye Park Hublot Butik Ziyareti

Hublot-logo.png

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız İstinye Park Hublot Butik  ziyaretinde markanın  stok modellerine göz gezdirdik. Bayan ve erkek saatlerini yakından inceleme fırsatı bulduğumuz günden özel kareler ile karşınızdayız.

Butikte ilk dikkatimizi çeken saatler bayan modelleri oldu. Değerli taşlar ve renkli kadranları ile dikkatleri üzerinde toplayan saatler bayanların yakın markajı altında.

Genel itibari ile limitli modellere yoğunlaştığımız ziyaretten ilk modelimiz Big Bang koleksiyonundaki Pop Art Stell Rose modeli. Saat dünyasında trend haline gelen büyük kasalı saatler kadın modellerini de etkiledi. 41 mm’lik çelik kasaya sahip modelimiz 200 adetlik limitli bir seri. 36 adet safir taşın bulunduğu bezeli, renkli kadran ve kordonuyla hanımların dikkatini çekmeyi başarıyor.

hublot_butik_pop_art_2.jpg hublot_butik_pop_art_1.jpg

İkinci saatimiz bana göre biraz daha özel olan Big Bang koleksiyonundan Broderie Yellow Gold Diamonds modeli. Bu modeli bu kadar farklı ve özel kılan kısmı ise kadran ve kordondaki dikiş detayı. Özel bir yöntem ile herhangi bir baskı tekniği olmadan kadrana ve kordona işlenen detaylar oldukça şık duruyor. Bu model de bir önceki gibi 200 adet limitli bir model.

hublot_butik_Broderie_Yellow_Gold_Diamonds_1.jpg hublot_butik_Broderie_Yellow_Gold_Diamonds_2.jpg

Sırada erkek modelleri yer alıyor. Butikte incelediğimiz Ferrari serisine ait modeller hakkında daha önce özel haber hazırlamıştık. O yüzden üzerinde durmayacağım. Doruk’un hazırladığı habere buradan ulaşabilirsiniz.

hublot_butik_ferrari_collection.jpg

İkinci erkek saatimiz ise puro severlerin hoşuna gideceğini düşündüğüm X Forbidden modeli. Kadranında özel işlemlerden geçmiş puro yapraklarının bulunduğu saat limitli olmasının yanında her saatteki yaprağın farklı damar desenine sahip olmasından dolayı aynı zamanda bütün modeller birbirinden farklı kadrana sahip. Classic Fusion koleksiyonuna ait saatin kutusu da kendisi kadar özel. Humidor bir kutunun içinde gelen saat limitli model olduğunu her anlamda belli ediyor. Limit adeti ise bu model için 250.

hublot_butik_x_forbidden_1.jpg hublot_butik_x_forbidden_2.jpg

Üçüncü ve son saatimiz ise futbol severler için tasarlanmış Bi-Retrograde Chrono modeli. Kronograf özelliği sayesinde 45 dk’lık devreleri ölçmeye yarayan mekanizması ile marka Hublot Loves Futbol sloganını sonuna kadar hak ediyor.

hublot_butik_bi_retrograde_1.jpg hublot_butik_bi_retrograde_2.jpg

Limitli modellerin ağırlıkta olduğu ziyaretimizde İstinye Park Hublot Butik yetkililerine sıcak karşılamalarında dolayı teşekkür ediyoruz. Sizin dikkatinizi hangi modeller çekti ? Aşağıdaki  yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Benzer Haberler