alexa Hublot | Chelsea | Classic Fusion | Chronograph | Football | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot, geçen sene marka ortakları listesine eklediği efsanevi futbol kulübü Chelsea için ürettiği limitli modeli ile beğeni topladı.

Hublot-logo.png

Hublot Classic Fusion Chronograph Chelsea modelinin resmi tanıtımı için Premier League Champion’s Surrey idman sahası seçilirken Hublot’nun CEO’su Ricardo Guadalupe ve Chelsea kulübünün direktörü Christian Purslow hazır bulundu. Organizasyona katılan kulüp oyuncularından Nemanja Matic, Cesc Fàbregas, Eden Hazard, Pedro ve Bertrand Traoré de yaptıkları futbol şovuyla davetlilere özel anlar yaşattı.

chelsea_launch_1.jpg

Hublot Classic Fusion Chronograph Chelsea 45mm çapında ve hem satine hem de parlak yüzeyler barındıran titanyum bir kasada sunuluyor. İsviçreli üreticinin kendi tasarımı ve üretimi olan Calibre Ref. Nr.: HUB1143 otomatik kronograf mekanizma ile hayat bulan saatin planlanan üretim adedi 200 ile sınırlandırılmış. Tam kurulumda 42 saat güç rezervi sunan ve son derece şık bir şekilde dekore edilen mekanizmayı arka kapakta yer alan safir cam bölmeden izlemek mümkün.

Hublot-Classic_Fusion-Chronograph-Chelsea-3.jpg

Rengini Chelsea kulübünün formasından alan mavi tonda tasarlanmış sunray yüzey formuna sahip kadranda yer alan Chelsea kulübünün simgesi olan aslan motifi dikkat çekiyor.

Hublot-Classic_Fusion-Chronograph-Chelsea-1.jpg

Benzer Haberler