alexa Kidz Horizon | Hublot | Roger Dubuis | Franck Muller | Açık Arttırma | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot, Roger Dubuis ve Franck Muller Saatleri Singapurlu Hayır Kurumu İçin Açık Arttırmada

horobox_amblem.png

Dünyaca ünlü markalardan üç saat, Singapurlu fakir ailelerin hasta çocuklarına yardım etmek amacıyla kurulan Kidz Horizon yararına 25 Ağustosta yapılması planlanan özel bir müzayede ile satışa sunulacak.

Her yıl düzenlenen açık arttırmada sergilenecek üç saatin satışından elde edilecek gelirin tamamı fakir Singapurlu ailelerin hasta çocuklarına yardım etmek amacıyla kurulan Kidz Horizon hayır kurumuna bağışlanacak.

Açık arttırmada satışa sunulacak olan ilk model Hublot Classic Fusion 45mm Kidz. Markanın Classic Fusion model ailesi temel alınarak tasarlanan model sadece, müzayede için özel üretilmiş. Titanyum ve kompozit malzemeden oluşan modelin safir kristal cam bölmeli arka kapağından Kidz Horizon amblemi yer alıyor. Modelin için ön görülen satış rakamı US$5800.

hublot-classic-fusion-45-kidz-horizon-2018-.jpg

Etkinlikte yer alan bir diğer model de Roger Dubuis Excalibur 45 Spider Kidz Horizon. Markanın sembol modellerinden Skeleton Automatic temel alınarak tasarlanan model 45mm çapında hazırlanmış. Ön yüzünde karbon komposit malzemeden yapılmış bezelin yer aldığı modelin içerisinde mikro-rotorlu otomatik mekanizma RD820SQ görev yapıyor. Tahmin edilen satış fiyatı ise US$58,000.

roger-dubuis-excalibur-45-spider-kidz-horizon-2018-.jpg roger-dubuis-excalibur-45-spider-kidz-horizon-singapore-.jpg

Açık arttırmaya katılan son saat ise 28 adet limitli üretime sahip Franck Muller Vanguard Bronze modeli. Markanın imza detaylarından Cintree Curvex tarzında tasarlanmış bronz kasayla gelen model Franck Muller - Asya tarafından müzayedede satılmak üzere hediye edilmiş. Final satış fiyatının ise US$10,000 civarı olması bekleniyor.

franck-muller-vanguard-bronze-kidz-horizon-2018-.jpg

Üç saat de 25 Ağustos gecesi Ritz-Carlton Singapur otelde gerçekleştirilecek Kidz Horizon Appeal gala gecesinde satışa sunulacak.

Benzer Haberler