alexa Taraftar Saatleri | Hublot | Galatasaray | Fenerbahçe | Beşiktaş | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot Taraftar Saatleri - Fenerbahçe & Beşiktaş & Galatasaray

Hublot-logo.png

19 Süper Lig Şampiyonluğu ve birçok turnuvada kazandığı kupalar ile Türk futbolunun öncü kulübü olan Fenerbahçe, 111 yıldır ezeli rekabet ve ebedi dostluk çerçevesinde gerçekleştirdiği tüm sportif çalışmalar ve başarılarla hafızalardan silinmeyecek bir tarih oluşturan Beşiktaş JK ve Türkiye’nin Avrupa’da kupa kazanan ilk ve tek futbol takımı ünvanına sahip olan ve geçtiğimiz sezon formasına dördüncü yıldızı ekleyen Galatasaray ile Hublot’un işbirliği devam ediyor.

BJK_716-NQ-0123-GR.jpg BJK_716-OQ-0123-GR.jpg

Tüm faaliyetlerinde ilklere imza atmayı ön planda tutan Hublot, 2006 yılında Dünya Kupasında yer alan İsviçre Milli Takımı’nı destekleyerek, futbol alanında sponsorluk yapan ilk lüks marka oldu.

Geçtiğimiz on yıl içerisinde Bayern Munich, Paris Saint Germain, Juventus, Manchester United, ve Ajax gibi Avrupa’nın önde gelen futbol kulüpleri ve Pele, Morinho, Falcao, Maradona gibi sahaların önemli isimleri ile işbirlikleri gerçekleştirdi. Marka, geçtiğimiz yıl da, futbola olan desteğini bir adım daha ileri taşıdı ve. FIFA’nın Resmi Zaman Tutuculuğu görevi ile Brezilya’da gerçekleşen 2014 Dünya Kupası’nda yer aldı.

FB_716-NX-0119-RX.jpg FB_716-OX-0119-RX.jpg

Markanın dünya genelinde yürüttüğü “Hublot Loves Football” kampanyasının ülkemizdeki yansıması olarak Hublot, her versiyon için King Power koleksiyonu içerisinde yer alan modellerden birincisi titanyum kasaya sahip ve 100 adet olarak satışa sunuldu. İkinci model ise altın kasa ile donatılarak sadece bir adet üretildi. 

GS_716-NQ-0139-RX.jpg GS_716-OQ-0139-RX.jpg

Hublot, 1980 yılında kurularak, lüks saatlerde kauçuk kullanımı ile endüstride bir çığır açtı. 2004’te Jean-Claude Biver’in CEO olması ile, yeni malzeme araştırmalarına paralel olarak, karbonfiber, zirkonyum, tantalyum, tungsten, magnezyum ve seramik gibi malzemelerle paletinde çeşitlilik ön plana çıktı.

Hublot, son on yılda, “The Art of Fusion- Füzyon Sanatı” konseptini titizlikle takip ederek dünyanın önde gelen yüksek saatçilik markalarının arasında yerini aldı. Füzyon sanatı elementler seviyesinde de uygulandı ve dünyada bir ilk olan, çizilmeyen, 18 ayar altın Magic Gold yaratıldı.

Sürekli olarak Araştırma-Geliştirme’ye yatırım yapan, durmaksızın yeni malzemeler araştıran Hublot, saat yapımcılığına siyah seramiği de kazandırdı. Geçen yıl ise ilk canlı renkte seramik saatini, markanın Resmi Zaman Tutucusu olduğu Ferrari için üretti.

Geleneklere duyduğu saygıya paralel olarak, kendilerini geleceğe bağlayacak olan saatlerini üretirken ileri teknolojiden faydalanan Hublot, yeni mekanizmalar geliştirme üzerine de yatırımlar yapmaktadır. Hublot, kendi yarattığı kronograf mekanizması olan Unico’nun yanı sıra, tourbillon, minute repeater ve Key of Time, Antikythera ve MP-05 LaFerrari gibi komplike mekanizmalarını kendi çatısı altında üretiyor.

2008’den bu yana LVMH Louis Vuitton, Moet Hennessy bünyesinde bulunan Hublot, 2014 FIFA Dünya Kupası’nın Resmi Süre Ölçeri ve “Hublot Loves Football” sloganı ile spor dünyasının önemli isimleri ile işbirliği içerisinde.

Tüm dünyada 820 satış noktası ve 80 butiğe sahip olan Hublot’un ülkemizdeki butiği ise İstiyePark’ta bulunuyor.

Bu özel modeller ise İstinyePark’ta bulunan Hublot Boutique’de, Quadran mağazalarında ve yetkili bayilerde satışa sunuluyor. 

Saatlerin Teknik Özellikleri:

Kasa:                                    48 mm çapında titanyum kasa

Çerçeve:                                6 adet H formunda siyah PVD kaplama titanyum vidalı karbon fiber çerçeve

Cam:                                     İç ve dıştan antirefle kaplamalı (yansıma önleyici)safir cam

Mekanizma:                            HUB4245 iskelet kronograf mekanizma 249 bileşen, 28 taş, Otomatik, 45 dakikalık ölçüm yapabilen merkezi saniye ibresi, Yaklaşık 42 saatlik güç rezervi , Saatte 28.800 vph

Arka Kapak:                           Üzerinde Beşiktaş, Fenerbahçe ya da Galatasaray logosu bulunan safir cam arka kapak

Su Geçirmezlik:                      10 ATM

Kayış:                                   Uzunluğu ayarlanabilir kauçuk kayış

Toka:                                    PVD kaplama titanyum katlanır klipsli titanyum toka

Benzer Haberler