alexa Hublot | İkinci Fabrika Açılışı | Jean-Claude Biver | Ricardo Guadalupe | Bar Refaeli | Pele | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot’un İkinci Fabrikası Ünlü İsimlerin Katılımıyla Açıldı

Hublot-logo.png

Artan talepleri karşılamak ve üretimin yükselen grafiğini sürdürmek amacıyla, Hublot dün ikinci fabrikasının açılışını gerçekleştirdi. Böylece Nyon’daki üretim alanını ikiye katlamış oldu.

getcontent-5-.jpg

Dün, 29 Eylül 2015’te, Hublot Yönetim Kurulu Başkanı ve LVMH Group Saat Bölümü Başkanı Jean-Claude Biver ve Hublot’nun CEO’su Ricardo Guadalupe, Hublot’nun ikinci büyük fabrikasının resmi açılışını gerçekleştirdi.

getcontent-4-.jpg

Aralarında tüm dünyadan marka elçilerinin, VIP misafirlerin, markanın dostlarının ve gazetecilerin yer aldığı 300 davetli etkinliğe katıldı. Törende, markanın tarihindeki bu dönüm noktasını kutlamak için yola çıkan Bar Refaeli, Lapo Elkann ve Pelé gibi marka elçileri yeni binaya geçişin anahtarlarını devralmak için yer aldılar.

bar-refaeli-bringing-the-cissors.jpg

Etkinlik Pelé’nin vuruşuyla başladı, Michel Pont’un golüyle devam etti. Bunları, Bar Refaeli’nin dünyadaki tüm Grand Prix noktalarında bulunan Formula 1TM tarzında, iki bina arasında direkt ulaşım sağlayan, yürüyüş parkurunu kullanarak H1 ve H2 binaları arasında gerçekleşen gösterişli varışı tamamladı. 

getcontent-1-.jpg

Bu etkinlik ikonik Big Bang koleksiyonunun 10. Yıl dönümünü kutlama amacıyla Hublot’nun dünya genelindeki 73 mağazasında kampanyanın başlangıcı oldu.
Benzer Haberler