alexa HYT | Bespoke | Unique Piece | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

HYT Bespoke: Estetik Yaratıcılık ve Kişiselleştirilebilir Teknoloji

HYT-Logo.jpg

Sektörün en ilerici tasarım ve teknoloji anlayışına sahip markalarından HYT, yüksek horolojiyi bir adım daha öteye taşımak için, yeni koleksiyonu Bespoke serisini saat severlerin beğenisine sundu. Ekstrem beklentilere sahip müşterilerin istekleri doğrultusunda hazırlanan kişiye özel üretim saatler, bundan böyle Bespoke koleksiyonu çatısı altında üretilip son kullanıcıya ulaştırılacak.

HYT gibi komplikasyon ve sıra dışı tasarım anlayışının kusursuz kombinasyonu şeklinde nitelendirilebilecek üretim yapan bir marka için hayal gücünün sınırlarını zorlamak günlük rutin bir işten fazlası değil. İşte bu noktada kullanıcının isteklerine göre şekillendirilmiş özel modeller her zamankinden daha çok önem kazanıyor.

HYT-H3-Bespoke-Side-72-RGB.jpg

Limitli üretim felsefesinin son noktası olarak adlandırılabilecek “Unique Piece” etiketiyle tasarlanan ve üretilen saatler, tamamen müşteri beklentileri esas alınarak özenle hazırlanıyor. Bu sayede üretilen bir modelin başka bir kolda görünme ihtimali sıfırlanıyor. Tasarımdan üretime kadar kullanıcı ile iletişim halinde olan HYT mühendisleri, büyük bir titizlik ve gizlilik içinde çalışıyor.

HYT-SkullBespoke-Mush-72-RGB.jpg

Bespoke programı iki farklı kişiselleştirme opsiyonu ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

BESPOKE One – Bu program limitsiz kişiselleştirme seçeneği sunarak tek bir hedefe ulaşmayı amaçlıyor; hayal edileni gerçeğe dökmek. Bespoke One seçeneğini seçen müşteriler kalibreden kasaya, kadrandan, kayışa kadar saate dair her detaya müdahale edebiliyor. Daha da ötesi, tüm beklentiler gerekirse o kişi için özel olarak üretilerek gerçeğe dönüştürülebiliyor.

BESPOKE Two – Bu program mevcut model gamının üzerinde modifikasyon imkânı sunarak kullanıcıya kişiselleştirme şansı tanıyor. Tasarım aşamasında müşterinin hayal gücüne ilaveten HYT mühendislerinin tavsiyeleri de ön plana çıkıyor.

Benzer Haberler