alexa HYT | H1 | Colorblock Koleksiyonu | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Yeni Model: HYT H1 Colorblock Koleksiyonu

HYT-Logo.jpg

HYT, 3. kuruluş yıldönümünü 3 adet saatten oluşan özel olarak ürettiği H1 Colorblock koleksiyonu ile kutluyor. 

Fun, Color, Pleasure. Yani eğlence, renk ve zevk, HYT’nin kurucusu Vincent Perriard’ın bundan üç yıl önce HYT’yi kurarken temel aldığı ilkeler. Horoloji tarihini düşününce henüz çok genç bir firma olan HYT’nin günümüzdeki başarısı ise sektörün dev oyuncularını kıskandıracak cinsten. Bu özel markanın bizlere 3. doğum günü hediyesi ise HYT’nin ilk ürettiği saat olan H1 modeli temel alınarak tasarlanan Colorblock serisi.

HYT-H1-ColorBlock-PR-300dpi-RVB-JPEG.jpg

Sarı, Kırmızı ve Mavi renklerden oluşan serinin her versiyonu yalnızca 10 adetle limitli adetlerde üretilecek ve Kasım 2016’dan itibaren saat severlerin beğenisine sunulacak. Sarı renk HYT için ayırt edicilik ve özgünlüğün dışa vurumunu ifade ediyor. Gösteriş, parlaklık ve dinamizmle ilişkilendirilen model mavi versiyonda yerini derinliğe ve hemen göze çarpmayan daha gizemli bir karaktere bırakıyor. Kırmızı ise tahmin edileceği üzere radikal tasarım ve çarpıcılıkla ilişkilendirilmiş.

HYT-H1-ColorBlue-Mush-300-RVB-JPEG.jpg HYT-H1-ColorRed-Mush-300-RVB-JPEG.jpg

HYT-H1-ColorYellow-Mush-300-RVB-JPEG.jpg

Her model, kadran ile aynı renkte üretilmiş oldukça dayanıklı kumaş kayışla birlikte tüketiciye sunuluyor. Bir HYT geleneği olarak kadranda saat gösterimi için kullanılan kılcal boru içinde yer alan sıvının sahip olduğu SuperLumiNova katkısı, saate dair en çarpıcı detaylardan yalnızca biri. 

HYT-H1-ColorBlock-Back-300-RVB.jpg

Benzer Haberler