alexa 248-TW-10-BF-AB | HYT H2 Tradition | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Yeni Model: HYT H2 Tradition

HYT-Logo.jpg

HYT’nin CEO’su Vincent Perriard’ın H2 Tradition modeliyle ilgili sözleri şöyle: “ Bizim markamızın özünde sıvılar konusunda yaptığımız yenilikler var ve bu böyle kalacak ancak bu durum bizim geleneksel saat yapımcılığı prensiplerinin keyfini çıkarmamıza da engel değil. Eğlence, denemeler, sürprizler yapmanın verdiği zevk; sonuçta bunlar en iyi yaptığımız şeyler. Başlangıçtaki fikir basit olsa da hem ürünün doğuştan sahip olmadığı prensipleri kendisine uygulamak hem de ürünün kimliğini korumak için sürekli çözümler bulmak gerekti. Koleksiyoner müşterilerimiz bize zorlu bir meydan okumayla geldi ve biz de bunu başardık.”

HYT-H2-Tradition-Mush-300-CMJN-JPEG-2.jpg

HYT H2, modern ve klasik saatçilik anlayışının mükemmel bir sentezi olarak karşımıza çıkıyor. Bu özel modelin ortaya çıkmasında hem mekanizmayı üreten ve geliştiren APRP, hem de HYT tasarımcıları özenli bir çalışmanın içine girmişler ve sonuçta yalnızca 50 adetle sınırlı sayıda piyasaya sürülecek H2 Tradition modelini üretmişler.

HYT-H2-Tradition-Side-300-CMJN.jpg

H2 Tradition’un mekanizması ve kasası diğer modellere göre bazı farklılıklar barındırıyor. Kurma kolu korumasından arındırılmış kasa, mavi sıvı ile gösterilen retrograde saat göstergesi, menevişlenmiş kollar ve yeni tasarıma göre kusursuz çalışabilmesi için yeniden ölçeklendirilmiş mekanizma parçaları bu değişiklerden yalnızca birkaçı. 

Teknik Özellikler:

Kasa: Parlak ve kumlama yüzeylere sahip titanyum ve beyaz altın kasa, 48,8mm x 17,9mm ölçülerinde, AR kaplama safir kristal cam ve arka kapak, 50 metre su geçirmezlik

İşlevler: Retrograde saat göstergesi, dakika ve saniye kolu. Kurma kolu konumu göstergesi (H-N-R)

Mekanizma: Mekanik, kurmalı, in-house kalibre,21600vph, 28 taşlı, 192 saat(8 gün) güç rezervi.

Kayış:Parlak mavi timsah derisi kayış ve katlamalı titanyum toka.

50 adetle sınırlı üretim. Ref: 248-TW-10-BF-AB

Benzer Haberler