alexa HYT | Antoine GRIEZMANN | Marka Elçisi
Horobox

Dk. Okuma Süresi

HYT Yeni Marka Elçisi: Antoine GRIEZMANN

HYT-Logo.jpg

Son yılların yıldız futbolcularından Antoine GRIEZMANN, HYT’nin yeni marka elçisi oldu.

Atletico Madrid ve Fransa Milli Takımı’nın yıldız forveti, İsviçre Merkezli egzotik saat markası HYT ile ortak bir çalışmaya imza attı. 2012 senesinde başlayan hikayesi ile lüks saatçiliğin en genç ancak bir o kadar da başarılı markalarından HYT, yıldız futbolcuyu yeni marka elçisi olarak seçti.

Antoine-GR-EZMANN-HYT-Brand-Ambassador-3.jpg

Bu arada ünlü futbolcu Antoine GRIEZMANN ve HYT’nin ortak bir hikayesi var. Her iki isim de kendi kulvarlarında genç sayılabilecek yaşlarına rağmen önemli başarılara imza atarak otoriteler gözünde kendilerini kanıtladılar.

Antoine GRIEZMANN, HYT için duygularını şöyle açıklıyor. 

2012 senesinde ilk defa bir HYT gördüğümde kendi kendime bu ekibin gerçekten sıra dışı bir iş çıkarttığını düşündüm. Likit zaman okuma sistemi bana hep bir enerji göstergesini hatırlatıyor.. Bir sporcu olarak her gün idare etmek zorunda olduğum bir enerji göstergesini.. 

Horolojinin oskarı olarak gösterilen Grand Prix D’Horlogerie Geneve (GPHG) jürisinden en yenilikçi saat ödülünü alan marka, ürettiği modeller ile özgün tarzını korumaya devam ediyor. Antoine GRIEZMANN ile yaptıkları iş birliği sonucunda önümüzdeki günlerde farklı modeller göreceğimizden eminiz.

Antoine-GR-EZMANN-HYT-Brand-Ambassador-2.jpg

Benzer Haberler