alexa Quadran Multi Brand Butik | İstinye Park | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

İstinye Park Quadran Butik Etkinliği

horobox_amblem.png

Geçtiğimiz günlerde İstinye Park AVM’deki yeni multi brand butiğini hizmete sokan Quadran, saat severler ve basın mensuplarından oluşan seçkin davetlilerini Emporio Armani Cafe’de gerçekleşen özel bir öğlen yemeği organizasyonuyla ağırladı. Basın davetlileri arasında yerini alan Horobox ekibinden fotoğrafçımız Emre ŞİŞMAN’ın objektifinden özel kareler ile hazırlanmış Quadran Butik ziyareti haberimiz ise çok yakında Horobox’ta

Quadran-butik-istinye-park-3.jpg Quadran-butik-istinye-park-4.jpg

D-Saat bünyesinde faaliyet gösteren ve multi brand mağaza konseptinin lider markalarından olan Quadran, geçtiğimiz günlerde hizmete soktuğu İstinye Park AVM butiğinin kapılarını bu sefer saat severler ve basın mensuplarından oluşan seçkin davetlilerini ağırlamak için açtı.

Quadran-butik-istinye-park-1.jpg Quadran-butik-istinye-park-2.jpg

Dekorasyonda kullanılan halılardan VIP odasındaki humidora kadar en ince detayların dahi özenle hazırlandığı butiğin bünyesinde pek çok önemli markanın koleksiyonlarına rastlamak da mümkün.

Hem Quadran İstinye Park Butik ile ilgili detaylı haberimiz hem de davetliler arasında bulunan ve saat severlerin yakından tanıdığı beş önemli sima ve seçtikleri saatler ile ilgili özel haberimiz için www.horobox.com ‘dan ayrılmayın.

Benzer Haberler