alexa IWC | Kişiye Özel Sanal Tur | Cyberloupe | Sanal Tur | Christoph Grainger-Herr
Horobox

Dk. Okuma Süresi

IWC ile Kişiye Özel Sanal Turun Tadını Çıkarın

Evinizden çıkmadan IWC genel merkezini size özel bir turla gezmek ve saat ustalarını çalışırken izlemek ister misiniz?

iwc-virtual-tour-1.jpg

IWC Schaffhausen, yeni bir sanal deneyimle saatseverlerin, markanın genel merkezini evlerinden ayrılmadan keşfetmelerine olanak sağlıyor. IWC’nin yenilikçi teknolojisi Cyberloupe sayesinde Schaffhausen’den yapılan canlı yayınla ziyaretçiler, müze ve üretim merkezinde kişiye özel bir tura çıkarken, bir saat ustasını çalışırken izleme imkanına da sahip olacak.

iwc-virtual-tour-2.jpg

Fiziksel katılımın sağlandığı turlarla aynı içeriğe sahip olacak sanal geziler, gerçek zamanlı olarak detaylı bilgiler veren uzman rehberler eşliğinde ziyaretçilerin ilgi alanlarına uygun düzenlenecek. IWC CEO’su Christoph Grainger-Herr, bu interaktif deneyimle ilgili düşüncelerini ““Ziyaretçilerimiz, gerçekleştireceğimiz sanal turlarda interaktif, kişisel ve unutulmaz bir keşif yolculuğu yaşayacaklar. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar onları Schaffhausen’daki evimizde misafir etmenin mutluluğunu yaşayacağız. Böylece hem tarihimize, hem de saatlerimizin arkasındaki kompleks mühendislik sürecine dair ilginç bilgiler edinmekle kalmayacak IWC dünyasını yepyeni ve farklı bir açıyla tanıyacaklar” sözleriyle açıklıyor.

iwc-virtual-tour-3.jpg

Gezi, ziyaretçilerin bir rehber tarafından üretim merkezinde karşılanmasının ardından markanın zengin tarihinin tanıtımıyla başlayacak. Canlı açıklamalarla bezeli kısa videolar ve farklı departmanlara yapılan video bağlantıları, ziyaretçilere saat yapımcılığının merkezini görme şansı tanıyacak. Mekanizma parçaları ve kasaların üretiminden montaja kadar her önemli aşamanın adım adım anlatılacağı yolculukta, istendiği takdirde rehberler, mekanik dekorasyon ya da gelişmiş kasa materyalleri gibi daha incelikli konularda da bilgi verebilecek.

iwc-virtual-tour-7.jpg iwc-virtual-tour-6.jpg

IWC’nin patentli Cyberloupe teknolojisinin farklı bir özelliği daha var; saat yapımcılarının kullandığı büyütecin özel geliştirilen versiyonuna yerleştirilmiş entegre kamera ve internet bağlantısıyla, saat yapımcısının bakış açısı gerçek zamanlı olarak izleyicilerin ekranına taşınabilecek. Ziyaretçiler, bu teknoloji sayesinde bir saat mekanizmasının iç işleyişini yakından görebilecek, komplikasyonların detaylarını öğrenme imkânı bulacak.

iwc-virtual-tour-4.jpg

Yeni sanal turlar, 28 Eylül’den itibaren IWC butikleri ve yetkili satıcılar aracılığıyla iwc.com adresinde yayına başlayacak. Rezervasyon ve daha fazla bilgi için visit@iwc.com ile iletişime geçebilirsiniz.

iwc-virtual-tour-5.jpg
Benzer Haberler