alexa IWC | Yaratıcı Çocuklar Derneği | Açık Artırma | Pilot’s Watches | Le Petit Prince | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

IWC’den `Yaratıcı Çocuklar Derneği` Yararına Açık Artırma

iwclogo.png

Iwc Türkiye sosyal sorumluluk projesi kapsamında geçtiğimiz haftalarda bir etkinlik düzenledi.  2003 yılında kurulan dernek İstanbul ve İzmir’de ki merkezlerinden yönetiliyor.

Yaratıcı Çocuklar Derneği, okulların katılımı ile gerçekleştirdiği etkinliklerinde plastik sanatlar, müzik, drama ve disiplinler arası çalışmalar sergilerken, öğrencilerin farklı kültürleri ve önemli kültürel mekânları tanıyarak öğrenmesini sağlıyor.

petiteprince_17c.jpg

23 Eylül 2015’te vizyona giren Küçük Prens filmi IWC ile Yaratıcı Çocuklar Derneğinin ortaklaşa etkinlik düzenlemesine imkan sağladı.

Iwc markasının "Pilot’s Watches" koleksiyonunda bulunan Le Petit Prince (Küçük Prens) modeli açık artırmaya çıkarıldı. Daha önce hazırladığımız Le Petit Prince incelememize linkten ulaşabilirsiniz.

petiteprince_12p.jpg

Etkinlik İstanbul’un lüks alışveriş merkezi olan Zorlu Center’da ki Eataly’de gerçekleşti. Zorlu Center’ın enfes boğaz manzarasına karşı yapılan etkinliğe cemiyet hayatından isimler ve ünlüler katıldı.

Saat 17.30 da başlayan etkinlikte kokteylin ardından açık artırma gerçekleşti. Yaratıcı Çoçuklar Derneği Başkanı Didem Çapa’nın yanısıra IWC Schaffhausen Türkiye ve İsrail ülke müdürü Aylin Aydın’da yaptıkları kısa konuşmalarla misafirlere organizasyon hakkında bilgiler aktardı.

petiteprince_3.jpg petiteprince_2.jpg

petiteprince_10.jpg

Gelirinin tamamı Yaratıcı Çocuklar Derneğine bağışlanan açık arttırmada "Le Petit Prince"  18.000 Tl Fiyat ile Gül Hanım tarafından satın alındı.

petiteprince_15.jpg

 Etkinliğe gelenler daha sonrasında ön gösterimi yapılan Küçük Prens filmini izleme şansını yakaladı.
Benzer Haberler