alexa Adriana Lima | Gloves Against Crime | IWC | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

IWC Marka Elçisi: Adriana Lima

iwclogo.png

Geçtiğimiz Temmuz ayında Brezilyalı süper model Adriana Lima Rio de Janerio’da bulunan bir boks salonunda çocuklarla ve gençlerle antrenmana katıldı. Bu buluşmanın arkasındaki isim ise İsviçreli Lüks saat üreticisi IWC. Markanın reklam yüzlerinden Adriana Lima, IWC ‘nin 2005 yılından beri desteklediği Laureus Sport for Good Foundation ‘Barış için Dövüş’ adlı projede yer alan gençlerle buluştu.

AdrianaRio_020.jpg

Kişisel fitness programının parçası olarak 10 yılı aşkın süredir boksla ilgilenen Lima “Ringde olma ve boks tutkumu çocuklarla paylaşma fırsatı yakalamaktan gurur duydum. Bu projenin özgüvenlerini artırması, ne kadar değerli olduklarını ve neler yapabileceklerini onlara gösteriyor olması gerçekten çok önemli.” sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

AdrianaRio_017.jpg

IWC 2006 yılından bu zamana çeşitli sayı ve koleksiyonda Laureus Sport for Good Foundation için limitli model üretimleri yaptı. Bunlardan sonuncusuda 2016 yılında tanıtılan 1500 adet ile limitli Portofino Automatic Moon Phase 37 Edition Laureus Sport for Good Foundation Ref.459006

-W459006-copy.jpg -W459006_Back-copy.jpg

Benzer Haberler