alexa IW502701 | IW3240 | IWC | Pilot Serisi | Le Petit Prince | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

IWC Pilot Serisine 3 Yeni Model

iwclogo.png

IWC Big Pilot’s Watch Annual Calendar Edition “Le Petit Prince” (Ref. IW502701)

IWC’nin klasikleşmiş “Le Petit Prince” serisinin yeni modeli bu sefer güncellenmiş Pilot koleksiyonunda karşımıza çıkıyor.

46mm x 15,5mm ölçülerinde 18 ayar pembe altın kasa ve yalnızca “Küçük Prens” versiyonlarında kullanılan özel mavi kadranla karşımıza çıkan model IWC’nin in-house otomatik kalibre 52850 ile hayat buluyor. 8 günlük güç rezervine sahip mekanizmada küçük saniye, güç rezervi göstergesi ve annual takvim bulunuyor.

-WC-Big-Pilot-s-Watch-Annual-Calendar-Edition-Le-Petit-Prince-Ref-W502701-1.png -WC-Big-Pilot-s-Watch-Annual-Calendar-Edition-Le-Petit-Prince-Ref-W502701-2.png

Bu özel modele sahip olmayı dileyenlerin şimdiden IWC butikleriyle iletişime geçmelerinde fayda var çünkü saat yalnızca 250 adetle sınırlı  sayıda üretilecek.

Bir diğer Pilot yeniliği ise Pilot’s watch Automatic 36, Ref. 3240. En küçük çaplı ve düşük bütçeli Pilot saati ünvanını kazanan yeni model 36mm çapında çelik kasaya ve otomatik kalibreye sahip. Gri ve gümüş kadran seçenekleriyle üretilecek modelin bu tarzı seven ve ince bilekli müşteriler için oldukça makul bir seçenek olacağını öngörüyoruz.

-WC-Pilot-Ref3240.png

IWC’nin son yeniliği ise kült tasarımı Mark serisinin yeni üyesi Mark XVIII. Eski model Mark XVII’nın kadranında bulunan üçlü gün göstergesi yerine tekli pencere kullanılmış ve kasa çapı da 41mm’den 40mm’e gerilemiş. Kadranda da 9 sayısı geri gelmiş ve tepedeki üçgen form yerine 12 sayısı kullanılmış. Henüz fotoğrafı yayınlanmayan saate dair tüm detayları önümüzdeki günlerde Horobox’tan takip edebilirsiniz.

Benzer Haberler