alexa IWC | Portugieser | Yeni Panda Kadranlar | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

IWC Portugieser – Yeni Panda Kadranlar

IWC, köklü model ailelerinden Portugieser ürün grubuna, Panda temalı kadranlarla donatılmış iki yeni model ekledi.

iwc-portugieser-yeni-panda-kadranlar-2.jpg

1930'lu yıllarda Portekizli iki deniz sevdalısı tüccarın talebi üzerine ortaya çıkan Portugieser, bugün Schaffhausen’li markanın temel ürün grupları arasında yer alıyor. Klasik çizgiler kadar sportif temalı modellere de yer veren koleksiyon, bugün iki yeni referansa merhaba diyor. 

iwc-portugieser-yeni-panda-kadranlar-1.jpg

Koleksiyona yeni eklenen modeller, saat tutkunları arasında Panda lakabıyla anılan, kontrast kadranlara ev sahipliği yapıyor. Gümüşi beyaz üzerinde canlı mavi tonlarıyla hazırlanan kadranlar, denizi çağrıştıran renk paletleri ile model ailesinin geçmişine de saygı duruşunda bulunuyor. 

iwc-portugieser-yeni-panda-kadranlar-3.jpg iwc-portugieser-yeni-panda-kadranlar-4.jpg

IWC Portugieser Automatic 7 Days Blue Panda Dial 2022 - IW500715

Koleksiyona eklenen modellerden Portugieser Automatic 7 Days (Ref. IW500715), 42.3mm çapında ve 14.1mm yüksekliğinde tasarlanmış, paslanmaz çelik kasa ile geliyor. Geniş çapına rağmen bilekteki zarafetinden bir şey kaybetmeyen kasanın her iki yüzünde de, çizilmelere dayanıklı safir kristal camlar görev yapıyor. IWC imzalı katlanır klipsin eşlik ettiği timsah derisi kayış ile bileğe sabitlenen modeller, 7 gün güç rezervi ile öne çıkan Caliber 52010 ile hayat buluyor. 

iwc-portugieser-yeni-panda-kadranlar-5.jpg iwc-portugieser-yeni-panda-kadranlar-6.jpg

IWC Portugieser Chronograph Blue Panda Dial 2022 - IW371620

Yeni serinin diğer modeli olan Portugieser Chronograph (Ref. IW371620) ise, 41mm x 13.1mm boyutlarında tasarlanmış, paslanmaz çelik kasa ile geliyor. Her iki yüzünde de çizilmelere dayanıklı safir kristal camların bulunduğu kasa bileğe, IWC imzalı katlanır klipsin tamamladığı, mavi kauçuk kayış ile sabitleniyor. Sportif model, otomatik kronograf özellikli ve 46 saat güç rezervli Caliber 69355 ile hayat buluyor.

iwc-portugieser-yeni-panda-kadranlar-7.jpg iwc-portugieser-yeni-panda-kadranlar-8.jpg

İki modele de markanın butik ve yetkili satış noktalarından ulaşılabiliyor. 

Benzer Haberler