alexa IWC 2024 Yenilikler | Watches and Wonders 2024 Yenilikler
Horobox

Dk. Okuma Süresi

IWC Portugieser Perpetual Calendar 44

IWC Schaffhausen, prestijli Watches and Wonders 2024 etkinliğinde dört çarpıcı versiyonuyla saat tutkunlarını büyüleyen en son başyapıtı yeni Portugieser Perpetual Calendar 44'ü tanıttı.

iwc-portugieser-perpetual-calendar-44-6.jpg

Yeni modeller, gerçekten lüks bir görünüm için etkileyici 15 katmanlı şeffaf cilaya sahip, zarif kasa yapıları ve zarif kadranlarıyla gelişmişliğin somut birer örneği olarak karşımıza çıkıyor.

iwc-portugieser-perpetual-calendar-44-7.jpg

18 karat beyaz altından üretilen ve 44.4mm x 14.9mm boyutlarında tasarlanmış kasa ile sunulan modeller, Horizon mavisi veya Dune kadranları ile zamansız bir rafinelik ve zarafet hissi yayıyor. Diğer yandan, 18 karatlık Armor Gold® versiyonları Obsidian veya gümüş kaplama kadranlara sahip olup koleksiyona zenginlik katıyor.

iwc-portugieser-perpetual-calendar-44-8.jpg iwc-portugieser-perpetual-calendar-44-9.jpg

Her bir model, her bir bileşenin mükemmellik için hazırlanmış olmasıyla, detaylara gösterilen titizliği sergiliyor. Bu saatlerin kalbinde, ünlü Pellaton kurma sistemine sahip, IWC üretimi 52616 kalibre mekanizma yatıyor. Bu yenilikçi mekanizma, 7 günlük kayda değer bir güç rezervi sağlayarak zaman tutmada üstün hassasiyet ve güvenilirliği garanti ediyor.

iwc-portugieser-perpetual-calendar-44-3.jpg

Orijinal olarak efsanevi saat ustası Kurt Klaus tarafından tasarlanan sonsuz takvim komplikasyonu, tarihi, ayı, yılı ve artık yılı benzersiz bir doğrulukla kusursuz bir şekilde kullanıcısına sunarak bu saatlerin cazibesine katkıda bulunuyor.

iwc-portugieser-perpetual-calendar-44-4.jpg

IWC Schaffhausen'in mekanik saat yapımcılığında mükemmelliğe olan bağlılığı, Portugieser Perpetual Calendar 44'te zirveye çıkıyor ve markanın karmaşık takvim komplikasyonları oluşturmadaki zengin mirasını ve uzmanlığını örnekliyor. Her saat, markanın kaliteye, hassasiyete ve yeniliğe olan bağlılığının bir kanıtı olarak karşımızda duruyor. Bu da onları her saat tutkunun koleksiyonunda görmek istediği birer model haline getiriyor.

iwc-portugieser-perpetual-calendar-44-5.jpg

Portugieser Perpetual Calendar 44 yalnızca saatçilik işçiliğinin zirvesini temsil etmekle kalmıyor, aynı zamanda incelik ve zarafetin zamansız bir simgesi olarak da hizmet ediyor. İşlevsellik ve estetiğin uyumlu karışımı, IWC Schaffhausen'in özünü mükemmel bir şekilde özetliyor ve yüksek horoloji dünyasındaki lider konumunu yeniden doğruluyor.

Benzer Haberler