alexa IWC Schaffhausen | Pınar Yılmaz | Satış¸ ve Pazarlama Müdürü | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

IWC Schaffhausen Ekibinde Atama

iwclogo.png

IWC Schaffhausen Türkiye’nin yeni Satış¸ ve Pazarlama Müdürü Pınar Yılmaz oldu. 2014 yılından beri IWC Türkiye ve İsrail Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüten Yılmaz, İsviçreli saat markasının pazarlaması yanında satış¸ faaliyetlerinden de sorumlu olacak. Daha önce Ülke Müdürü olarak görev yapan Sven Johannsen ise IWC Tayvan/Taipei ofisinde görevine devam edecek.

Richemont Grubu’na katılmadan önce yerli ve yabancı önemli şirketlerde çalışan Pınar Yılmaz, IWC gibi dünyanın en prestijli markalarından biri ile çalışmaktan duyduğu mutluluğu belirterek şunları söyledi: ‘Bu yıl 150’inci yılını kutlayan bu değerli markanın ve bağlı olduğu Richemont Grubu’nun bünyesinde yer almak benim için büyük bir ayrıcalık. Türkiye ve Israil’deki satış¸ ve pazarlama faaliyetlerine aynı heyecanla bu yıl da devam edecek ve IWC’nin dünyadaki hızlı ivmesini çalışmalarımızla destekleyeceğiz.’

Horobox Ailesi olarak kendisini tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz. Pınar YILMAZ ile yaptığımız keyifli röportaja da buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler