alexa Nico Rosberg | IWC | Ingenieur | Formula 1 | Yeni Model | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

IWC Schaffhausen Ingenieur Chronograph “Tribute to Nico Rosberg”

iwclogo.png

IWC, 2016 Formula 1 sezonunu Dünya Şampiyonu olarak tamamlayan Nico Rosberg anısına tasarlanmış yeni limitli üretim modelini duyurdu.

iwc-ingenieur-nico-rosberg-chronograph-1.jpg

Motorsporlarına dair devam ettirdiği marka ortaklıkları kadar, ürettiği sportif modellerle de bu kulvarda faaliyetlerine devam eden IWC, geride bırakmaya hazırlandığımız 2017 yılı içerisinde yeni modellerle zenginleştirdiği Ingenieur Chronograph ürün grubuna yeni bir limitli üretim model ekledi. Başarılı Formula 1 pilotu Nico Rosberg için tasarlanan yeni modeliyle boy gösterdi. Rosberg’in tasarım aşamasına bizzat katıldığı ve IWC Schaffhausen Kreatif Direktörü Christian Knoop ile birlikte çalıştığı model, ünlü pilotun 23 Grand Prix zaferine istinaden 23 örnekle sınırlı üretildi.

iwc-ingenieur-nico-rosberg-chronograph-4.jpg

18K pembe altın kasa ve antrasit kadran kombinasyonuyla sunulan modelin içerisinde IWC’nin taslaktan bitmiş ürün aşamasına kadar tamamen kendi bünyesinde tasarlayıp ürettiği Caliber Ref. 69375 görev yapıyor. Ingenieur Chronograph “Tribute to Nico Rosberg” (Ref. IW380805) modelinin arka kapağında yer alan safir kristal cam üzerinde ise, Rosberg’in yarışlarda kullandığı kaskın üzerindeki gibi “NICO” ibaresi yer alıyor. Sportif modele kadran rengi ile uyumlu, gri dana derisi kordon ve IWC imzalı 18K pembe altın toka eşlik ediyor.

iwc-ingenieur-nico-rosberg-chronograph-2.jpg

“Tribute to Nico Rosberg” Aralık 2017’den itibaren IWC butiklerinde ve yetkili IWC satıcılarında satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Benzer Haberler