alexa Q359 24 P1 | Q359 24 T1 | Q359 24 C1 | Rendez-Vous | Sonatina | JLC
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Jaeger LeCoultre, Venedik Film Festivalinde 3 Yeni Rendez-Vous Sonatina Modelini Duyurdu

jaeger-lecoultre-logo.jpg

İlk defa 2012 senesinde karşımıza çıkan Rendez-Vous koleksiyonu, geçen yıllarla beraber kadın kullanıcıların istekleri doğrultusunda modeller üretmeye devam etti. Venedik Film Festivalinde duyurulan üç yeni modele ait detaylar haberimizde.

Jaeger-LeCoultre-Rendez-Vous-Sonatina-Romance.jpg

Grande Maison’un Métiers Rares yani “Nadir El Sanatları” atölyesinde yaratılan modeller “Romance”, “Seduction” ve “Amour” isimlerini taşıyor. Her bir model 8 adet ile limitli üretim. 

Jaeger-LeCoultre-Rendez-Vous-Sonatina.jpg

38.2mm çapında 18K pembe altın kasa ve pırlanta bezel kombinasyonundan oluşan modeller 10.59mm kalınlığa sahip. 50 metre su geçirmezlik değeri sunan modellerin ön yüzünde safir cama yer verilmiş.

Jaeger-LeCoultre-Rendez-Vous-Sonatina-Amour.jpg

Modellerin kadranında Guillochédesenine sahip sedef kadran üzerine, el işçiliği boyama ile kuş ve çiçek desenleri resmedilmiş. Rendez-Vous koleksiyonundaki geçmiş versiyonlardan alıştığımız gibi, büyük rakam indeksler kadranın üst yarısında kullanılmış. Kadranın alt yarısında kalan kısımda da yine el işçiliğinden faydalanılmış. Modelin üzerinde toplam 186 parlak kesim 1.92 karat ağırlığında pırlanta kullanılmış.

Jaeger-LeCoultre-Rendez-Vous-Sonatina-1.jpg

Modelin kalbinde Caliber Ref. 735 yer alıyor. 28,800vph hızında çalışan otomatik mekanizma 295 parçadan oluşuyor ve tam kurulumun ardından 40 saat güç rezerv süresi sunuyor. 

Saatin üzerinde kadran rengi ile uyumlu olacak şekilde timsah derisi kordon ve 18K pembe altın toka yer alıyor.

Jaeger-LeCoultre-Rendez-Vous-Sonatina-Seduction.jpg

Benzer Haberler