alexa Ultra Thin | JLC | Moon | Master | Tourbillon | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

JLC Ultra Thin serisi yenilendi..

jaeger-lecoultre-logo.jpg

Bir Jaeger-LeCoultre Master klasiği: Ultra Thin

ultra-thin-date.jpg

40mm. X 7.5mm ölçülerindeki kasa için paslanmaz çelik tercih edilmiş. Safir kristal cama ek olarak 50M su basıncına dayanıklılık özelliği de bulunan saatin kalibresi yine JLC in-house üretimi olan Caliber 899.

28.800vph çalışma alternansına ve 32 taşlı mekaniğe sahip bu kalibrenin 38 saat güç ömrü bulunmakta.

Dauphine tarzı kolların süslediği gümüş/gri tonlarında kadran ve yine çelik katlanır toka ile sunulan saatin kayışı için de siyah timsah derisi tercih edilmiş.

Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin Moon

ultra-thin-moon.jpg

40mm. X 9.9mm ölçülerindeki kasa için paslanmaz çelik tercih edilmiş. Safir kristal cama ek olarak 50M su basıncına dayanıklılık özelliği de bulunan saatin kalibresi yine JLC in-house üretimi olan Caliber 925. Normal fonksyonlara ek olarak ay fazı ( moon phase ) özelliği de bulunan 28.800vph çalışma alternansına ve 30 taşlı mekaniğe sahip bu kalibrenin 38 saat güç ömrü bulunmakta.

Dauphine tarzı kolların süslediği siyah kadran ve yine çelik katlanır toka ile sunulan saatin kayışı için de siyah timsah derisi tercih edilmiş.

Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin Tourbillon

ultra-thin-tur

40mm. X 11.3mm ölçülerindeki kasa için 18K beyaz altın tercih edilmiş. Safir kristal cama ek olarak 50M su basıncına dayanıklılık özelliği de bulunan saatin kalibresi yine JLC in-house üretimi olan Caliber 982. Üretilmiş en ince Tourbillon özellikli kalibrelerden biri olan 28.800vph çalışma alternansına ve 32 taşlı mekaniğe sahip bu kalibrenin 45 saat güç ömrü bulunmakta.

Dauphine tarzı kolların süslediği gümüş/gri tonlarında kadran ve yine çelik katlanır toka ile sunulan saatin kayışı için de siyah timsah derisi tercih edilmiş.

Benzer Haberler