alexa L4.512.4.87.0 | La Grande Classique de Longines | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

La Grande Classique de Longines

Longines, ürün grubunun kült üyelerinden La Grande Classique de Longines model ailesini yepyeni versiyonlar ile güncelliyor.

longines-la-grande-classique-de-longines-2.jpg

İsviçre Saat Endüstrisi’nin, özellikle üretim adedi açısından, lokomotif markalarının başında geliyor Longines. Aynı tasarımı farklı kasa ebadı, malzeme, renk ve mekanizma seçenekleri kullanarak onlarca farklı kimliğe büründürme konusunda uzman olan marka, ikonik ürün grubu La Grande Classique de Longines için de bu geleneğini bozmuyor.

longines-la-grande-classique-de-longines-3.jpg

Yeni modellerden Quartz mekanizmayla hayat bulan versiyonlar sırasıyla 24, 29, 33, 36, 37mm boyutlarında kasalarla saat severlerin beğenisine sunuluyor. Markanın 40 saat güç rezervli otomatik mekanizması Calibre L591 (ETA A20.L01) ile gelen modeller ise 36 ve 38mm kasa ebatları taşıyor.

longines-la-grande-classique-de-longines-4.jpg longines-la-grande-classique-de-longines-5.jpg

Yeni modeller, paslanmaz çelik, sarı altın PVD kaplama/paslanmaz çelik ve pembe altın PVD kaplama/paslanmaz çelik alternatiflerinin yanı sıra Top Wesselton IF-VVS pırlanta ilavesine de yer veren kasalarla geliyor. Zarif modellere beyaz, siyah, gümüş, altın tonu, sedef, mavi ve kahverengi kadranlar eşlik ediyor.

longines-la-grande-classique-de-longines-6.jpg

Koleksiyona eklenen modelleri siyah, beyaz ve mavi timsah derisi deri kayışların yanı sıra kasa malzemesine uygun üretilmiş, katlanır klipsli metal bilezikler tamamlıyor.

longines-la-grande-classique-de-longines-1.jpg

Benzer Haberler