alexa Longines | Flagship | Heritage | Kate Winslet | Auction
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Longines Flagship Heritage by Kate Winslet

Logo-Longines.jpg

Longines, internet üzerinden açık artırma ile satılması planlanan ve yalnızca 5 adet üretilecek olan “Flagship Heritage by Kate Winslet” modelini duyurdu. 

İsviçre saat endüstrisinin lokomotif markaları arasında yer alan Longines, yeni modeli Flagship Heritage by Kate Winslet modelini saatseverlerin beğenisine sundu. Modele ismini veren ünlü aktris Kate Winslet’ın da katıldığı tanıtım markanın Faubourg Saint-Honoré’de bulunan butiğinde gerçekleşti.

longines-flagship-heritage-kate-winslet-1.jpg 

Yakın zamanda Longines’in yeni marka elçisi olan Winslet’ın, markanın müzesinde gördüğü eski bir model temel alınarak yeni bir koleksiyonun hazırlandığından önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Bu özel koleksiyon ile aynı platformu paylaşan yeni model ise sadece 5 adet üretilecek. Seride yer alan saatlerde üç tanesi internet üzerinden düzenlenecek açık arttırma ile satılacak ve elde edilen gelir Golden Hat Foundation kurumuna aktarılacak. Kalan iki saatten bir tanesi güzel oyuncuya verilecek, diğeri ise Longines müzesinde sergilenecek. 

longines-flagship-heritage-kate-winslet-3.jpg

Açık artırma 10 Haziran günü saat 18.00’de (Orta Avrupa Yaz Zaman Dilimi) başlayarak, 30 Haziran 2017 günü saat 17.59’a (OAYZD) kadar sürecek ve https://www.longines.com/auction adresinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

longines-flagship-heritage-kate-winslet-4.jpg

Saatler $25,000 başlangıç fiyatı ile açık artırmaya sunulacak ve kazanan katılımcılar saatlerini ileri bir tarihte düzenlenmesi planlanan özel etkinlikte Kate Winslet’ın ellerinden alacaklar.

longines-flagship-heritage-kate-winslet-2.jpg

Benzer Haberler