alexa Longines | Master Small Seconds | 38.5mm | Salmon Antrachit
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Longines Master Small Seconds 38.5mm Salmon & Antrachite Dial

Longines, zarif model ailesi Longines Master Small Seconds 38.5mm koleksiyonuna yeni bir referans ekledi. Klasik elbise saati konseptine uygun tasarımıyla öne çıkan model, somon ve antrasit renklerde hazırlanmış gravür kadranlarıyla göz alıyor. 

longines-master-small-seconds-38-5-mm-salmon-antrachite-dial-1.jpg

Alışılmış dress watch kodlarını barındıran tasarımı ile sade ve mütevazı bir duruş sergileyen Longines Master Small Seconds 38.5mm, geçtiğimiz sene tanıtılan üçleme ile dikkatleri üzerine toplamıştı. Markanın 190. yıl dönümü için hazırlanan referanslar ile beklenmedik bir çıkış yakalayan Longines Master Small Seconds 38.5mm koleksiyonu, seriye yeni eklenen somon ve antrasit kadranlı versiyonlarla genişlemeye devam ediyor.

longines-master-small-seconds-38-5-mm-salmon-antrachite-dial-2.jpg

Yeni modeller, 38.50mm çapında ve 10.20mm yüksekliğinde tasarlanmış kasa ile geliyor. 190. yıl modelleri ile aynı detayları paylaşan zarif kasa, bu iki model için paslanmaz çelikten üretiliyor. Her iki yüzünde de safir kristal camların görev yaptığı konforlu kasa, 30 metre su basıncına dayanım sunuyor.

longines-master-small-seconds-38-5-mm-salmon-antrachite-dial-3.jpg

Klasik unsurlarla tasarlanan kadran, gravür nümerik indekslere ve Breguet tarzı kollara ev sahipliği yapıyor. Somon kadranlı versiyonda dikine fırçalanmış yüzey yer alırken antrasit kadranlı versiyonda pütürlü bir zemin kullanılıyor. Saat 6 hizasında küçük saniye sayacının yer aldığı kadran, somon zemin/siyah bileşenler ve antrasit zemin/altın bileşenler renk paletleriyle geliyor. 

longines-master-small-seconds-38-5-mm-salmon-antrachite-dial-4.jpg

72 saat güç rezervli otomatik Caliber L893.5 mekanizma ile donatılan ve siyah timsah derisi kayış/buton kontrollü katlanır toka kombinasyonu ile tamamlanan modeller için referans bilgiler ise şöyle:

longines-master-small-seconds-38-5-mm-salmon-antrachite-dial-5.jpg

Ref. L2.843.4.93.2 - Somon
Ref. L2.843.4.63.2 – Antrasit
Liste Fiyatı: EUR 2,600

Benzer Haberler