alexa Longines | Steffi Graf | Andre Agassi | Conquest V.H.P. | İnceleme | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Longines Steffi Graf & Andre Agassi Special Editions

Logo-Longines.jpg

İsviçre saat endüstrisinin lokomotif markalarından Longines, uzun soluklu marka elçileri Steffi Graf ve Andre Agassi için tasarladığı yeni limitli modellerini tanıttı. Efsane raketlerin adına tasarlanan yeni modellerin satışı açık arttırma ile yapılacak ve elde edilen gelirler hayır kurumlarına bağışlanacak.

longines-steffi-graf-andre-agassi-special-editions-1-.jpg

Tenis sporunun kült isimleri arasında yer alan Steffi Graf ve Andre Agassi uzun dönemdir Longines marka elçisi olarak görev yapıyor. Yakın zamanda yine marka elçilerinden Kate Winslet adına ürettiği özel bir model ile gündeme gelen marka, geliri hayır kurumlarına bağışlanacak yeni bir açık arttırma ile sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor.

longines-steffi-graf-andre-agassi-special-editions-2-.jpg

Açık arttırmada satılması planlanan iki model, markanın Conquest Koleksiyonu’nda yer alan ve ultra-hassas Quartz mekanizmaları ile dikkat çeken Conquest V.H.P. (Very High Precision) serisinden geliyor. Toplamda versiyon başına 10’ar adetle sınırlı üretilecek modellerden No.10 üretim seri numarasına sahip olan iki saat markanın müzesinde sergilenecek. Açık arttırma ile satılacak olan 18 modelden elde edilecek gelir ise Andre Agassi Foundation for Education kurumuna ve diğer ünlü raket Steffi Graf’ın tercihi olan Children for Tomorrow fonuna devredilecek.

longines-steffi-graf-andre-agassi-special-editions-5-.jpg longines-steffi-graf-andre-agassi-special-editions-6-.jpg

longines-steffi-graf-andre-agassi-special-editions-4-.jpg longines-steffi-graf-andre-agassi-special-editions-3-.jpg

Benzer Haberler