alexa Yeni FlyingT Koleksiyonu | Legacy Machine Malachite | MB&F
Horobox

Dk. Okuma Süresi

MB&F Legacy Machine FlyingT Malachite

Egzotik modellerin değişmez ismi MB&F, FlyingT koleksiyonun yedinci versiyonunu tanıttı.

mb-f-legacy-machine-flyingt-malachite-1.jpg

MB&F, Legacy Machine FlyingT ile markanın kadın saatleri konusundaki başarısını gözler önüne serdiğinde takvimler 2019’u gösteriyordu. Maximilian Büsser ve ekibinin olağanüstü iş birliklerine yavaş yavaş da olsa alışmaya başlayan saat dünyası, Legacy Machine FlyingT modelini gördüğünde, markanın ürünlerine verilen ortak tepki olan, şaşkınlık ve hayranlığı bu kez de kadın saatleri özelinde yaşadı. Ünlü marka, bugün bu özel serinin en yeni üyesi olan Legacy Machine FlyingT Malachite yine dikkatleri üzerine topladı.

mb-f-legacy-machine-flyingt-malachite-2.jpg mb-f-legacy-machine-flyingt-malachite-3.jpg

FlyingT platformunda üretilen model 38.5mm çapında ve, pek de mütevazı bir değer olmayan, 20mm yüksekliğinde tasarlanmış bir kasa ile geliyor. Oldukça bombeli üretilen safir kristal camın etkisiyle bu kalınlık değerine ulaşan kasa, 18K beyaz altından üretiliyor. Biri saati kurmaya diğeri ise ayarlamaya yarayan iki adet kurma kolu ile donatılan kasa, 168 adet parlak kesim elmasa da ev sahipliği yapıyor.

mb-f-legacy-machine-flyingt-malachite-4.jpg mb-f-legacy-machine-flyingt-malachite-5.jpg

Yeni model, yataya 50º açıyla yerleştirilmiş zaman gösterimli alt kadrana yer veren, model ailesine özgü formda tasarlanmış bir kadran taşıyor. Malakit malzemeden üretilen zeminlere, merkeze yerleştirilmiş elmas süslemeli Tourbillon ve serpentine tarzı kollar eşlik ediyor.

mb-f-legacy-machine-flyingt-malachite-6.jpg mb-f-legacy-machine-flyingt-malachite-7.jpg

Legacy Machine FlyingT Malachite, 3D mimariye sahip, in-house tasarlanıp üretilen, otomatik mekanizmayla hayat buluyor. Üç boyutlu güneş formlu rotorla kurulan mekanizma, tam kurulumda 100 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor.

mb-f-legacy-machine-flyingt-malachite-8.jpg

Timsah veya dana derisi kayış opsiyonlarıyla sunulan modele, üzerinde 21 adet elmasın yer aldığı 18K beyaz altın toka eşlik ediyor. Model için belirlenen liste fiyatı ise 125,000 CHF (vergiler hariç).

mb-f-legacy-machine-flyingt-malachite-9.jpg mb-f-legacy-machine-flyingt-malachite-10.jpg

Benzer Haberler