alexa MB&F | LM1 | Legacy Machine 1 | Final Edition
Horobox

Dk. Okuma Süresi

MB&F LM1 Final Edition

MBF-logo-son.png

İlk defa 2011 yılında MB&F Legacy Machine No. 1 modeli ile başlayan koleksiyon LM1 Final Edition ile son buluyor. Koleksiyonun son parçası kendine has detaylara sahip…

mbf-legacy-machine-1-final-edition-2.jpg

İlk defa paslanmaz çelik malzemenin kullanıldığı koleksiyonda Final Edition önceki modellerde olduğu gibi 44mm kasa çapına sahip. Teknik anlamda önceki modeller ile aynı olan saatin kadran rengi farklılık gösteriyor. MB&F kadran rengi için, tatlı bir son hazırlamak istemiş olacak ki, %85 kakao içeren bitter çikolatanın rengini kullanmışlar.

mbf-legacy-machine-1-final-edition-3.jpg 

Saatin mekanizması çift zaman (dual time) ve (güç göstergesi) power reserve fonksiyonlarına sahip. Jean-Francois Mojon tarafından tasarlanan ve Kari Voutilainen’in atölyesinde son dokunuşlarının yapıldığı mekanizma, 2.5Hz frekansında çalışıyor ve 45 saatlik güç rezervi sunuyor. Mekanizmadaki balans köprüsü de diğer LM1 koleksiyonundaki modellerden farklı şekilde tasarlanmış.

mbf-legacy-machine-1-final-edition-5.jpg

18 adet ile limitli olacak model $79,000 etiket fiyatı ile satışa sunulacak. Daha fazlası için MB&F internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Benzer Haberler