alexa MB & F | M.A.D. Gallery | Bandit 9 | Maximilian Büser | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

MB & F M.A.D. Gallery Bandit 9

MBF-logo-son.png

MB & F, 21 yüzyılın mekanik şaheserlerine imza atan marka, M.A.D. Gallery adı altında çalışmalarını yürüttüğü saat harici koleksiyonuna Bandit 9 isimli motosikleti ekledi.

MBF-Bandit-Motorcycle-Madgallery-2.jpg

Maximilian Büser ve takım arkadaşları tarafından yönetilen MB & F, ortaya çıkardığı ürünlerin yalnızca teknik özellikleriyle değil, aynı zamanda ezber bozan tasarım anlayışıyla da dikkatleri üzerine çeken bir marka. Marka bünyesinde faaliyet gösteren M.A.D. Gallery ise MB & F’nin çılgın tasarım konseptli üretilen saat harici ürünlerine imzasını atıyor. 

Bandit9_EVEMK-_Shooting2_Lres.jpg

M.A.D. Gallery ismi, Mechanical Art Devices’ten geliyor. Grubun son tasarımı ise Filipinli motosiklet üreticisi Daryl Villanueva’nın sahibi olduğu Bandit 9 ile ortaklaşa üretilen EVE MK II. 1967 model Honda Supersport şasisi üzerine geliştirilen EVE MK II tamamen el işçiliğiyle üretilmiş ve oldukça fütüristik detaylara sahip. Elle parlatılan yekpare benzin deposu, sele ve kuyruk üçlüsü motosikletin en özel ve göze çarpan detaylarından.

MBF-Bandit-Motorcycle-Madgallery-1.jpg MBF-Bandit-Motorcycle-Madgallery-4.jpg

MBF-Bandit-Motorcycle-Madgallery-6.jpg

EVE MK II, MB & F imzalı ilk motosiklet değil. Geçmiş yıllarda yine Bandit 9 işbirliğiyle üretilen bir EVE motosikleti daha mevcut.

MBF-Bandit-Motorcycle-Madgallery-kapak.jpg

EVE MK II, yalızca 9 adetle sınırlı sayıda üretilen çok seçkin bir motosiklet ve bu özel tasarıma MB & F’in Cenevre ofisi vasıtasıyla ulaşmak mümkün.

MBF-Bandit-Motorcycle-Madgallery-3.jpg

Teknik Özellikler:

Motor: 125cc, hava sğutmalı, 6,5 HP @ 7000rpm, 8 Nm @6000rpm

Depo Kapasitesi: 4 litre

Ölçüler: 1800 mm x 900 mm x 1000 mm

Kuru ağırlık: Yaklaşık 100 kg

Maksimum hız: 110 km/h

Şanzıman: 4 vitesli

Aktarma: Zincir tahrikli

Liste fiyatı: 14.500 CHF + vergiler + nakliye

Benzer Haberler