alexa MeisterSinger | City Edition | 2023
Horobox

Dk. Okuma Süresi

MeisterSinger City Edition 2023

Tek kollu modellerin klasikleşmiş isimlerinden MeisterSinger, dünyanın farklı şehirlerine, ülkelerine ve bölgelerine ithaf ettiği City Editions koleksiyonuna yeni modeller ekliyor.

meistersinger-city-edition-2023-1.jpg

Alman markanın 2017 senesinde kataloglarına eklediği bu özel ürün grubu, bu sene Almanya, Avusturya ve Hollanda temalarına ev sahipliği yapıyor. City Edition 2023, daha önce piyasaya sürülen koleksiyonların izinden gidiyor ve saat 6 konumunda dairesel tarih penceresine yer veren standart №03 modelini temel alıyor. 

meistersinger-city-edition-2023-2.jpg

Yeni modeller, 43mm çapında ve 11.5mm yüksekliğinde tasarlanmış kasa ile geliyor. Mat ve parlak yüzeylerin birlikte kullanıldığı zarif kasa, paslanmaz çelik malzemeden üretiliyor. İri kurma kolunun eşlik ettiği kasanın ön yüzünde, yansıma önleyici kaplamaya sahip, bombeli safir kristal cam görev yapıyor. 50 metreye kadar su basıncına dayanım sunan sportif kasanın arka yüzünde bulunan safir kristal cam ise, ithaf edildiği şehrin/bölgenin siluetine yer veriyor. 

meistersinger-city-edition-2023-6.jpg

MeisterSinger City Edition 2023 model ailesi, canlı opalin yeşil tonu ile dikkat çeken, şık bir kadrana ev sahipliği yapıyor. Temel aldığı №03 modelinde  olduğu gibi tek kollu gösterim şekline göre tasarlanan kadranın saat 6 hizasında, yuvarlak formlu tarih penceresi bulunuyor. MeisterSinger logosu ve City Edition ibaresi dışında başka bir detaya yer vermeyen sade kadranda zaman, merkeze yerleştirilmiş kalın kol ve rakam indeksler ile gösteriliyor.

meistersinger-city-edition-2023-4.jpg

Yeni modellere, sağlamlığı ile kısa zamanda endüstrideki yerini sağlamlaştıran, giriş ve orta seviye İsviçre otomatiklerinde sıklıkla rastladığımız Sellita SW 200-1 görev yapıyor. 4Hz (28.800vph) frekansında çalışan mekanizma, tam kurulumda 38 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor.

meistersinger-city-edition-2023-5.jpg

Eskitme kahverengi deri kayış ve çelik toka ile satışa sunulan modeller için belirlenen liste fiyatı ise EUR 1,890.

meistersinger-city-edition-2023-3.jpg

Benzer Haberler